بهره‌برداری نرم‌افزار پیشتاز و اعلام رضایتمندی هلدینگ دلند

بر اساس گزارش واحد روابط عمومی شرکت راهبران شماران سیستم، با توجه به بهره‌برداری از نرم‌افزار پیشتاز در شرکت دلند و همچنین با توجه به خدمات ارائه‌شده، رضایت کامل این شرکت از نرم‌افزارهای مورد استفاده، تیم پشتیبانی و نظارت تیم بازرسی بر روند اجرایی پروژه به‌صورت کتبی و شفاهی دریافت گردید.

شرکت صنایع دلند الکتریک تولید کننده انواع کلید و پریز توکار و روکار در مدلها و رنگهای مختلف و  همچنین رب گوجه فرنگی در سال 1361 تأسیس شد. این مجموعه واقع در استان گلستان با حضور بیش از 1000 پرسنل موجب اشتغال زایی و ایجاد درآمد در منطقه گردیده است و همچنین این مجموعه دارای نمایندگی های فروش در سطح کشور می باشد.

 

قبل از آشنایی با نرم افزار پیشتاز روند ثبت اسناد و دریافت گزارشات کاملا به صورت سنتی و دستی در دفاتر ثبت می گردید.

همگام با رشد سازمان و ایجاد نیازهای جدید شرکت و همچنین پیشرفت تکنولوژی و پیشروی از رقبای موجود در بازار مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت دلند پیشنهاد شرکت شماران سیستم مبنی بر ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی جامع و فرآیندی مورد تایید و قرارداد فی مابین با این هلدینگ منعقد گردید.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید.

پیرو برگزاری جلسات و مذاکرات انجام‌شده اهم نیازهای آن شرکت محترم به شرح ذیل اعلام گردید:

 

  • یکپارچگی در نرم‌افزارها به منظور جلوگیری از دوباره‌کاری و کاهش هزینه‌های سازمان
  • رعایت استانداردها و قوانین و مقررات در پیش‌فرض‌های نرم‌افزار
  • امکان شناسایی و ردیابی کالاها از بدو ورود تا مرحله خروج کالا
  • دقت بالاتر در گزارشات
  • امکان کنترل لحظه‌ای هزینه‌ها و درآمدها با استفاده از گزارشات نرم‌افزار
  • ارائه گزارش‌های متنوع برای تصمیم‌گیری مدیران حوزه‌های مختلف
  • ارائه گزارش‌های خاص مورد نیاز ذینفعان بیرونی نظیر وزارت دارایی سازمان تأمین اجتماعی، بانک‌ها و سایر نهادهای و ارگان‌ها

 

پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت راهبران شماران سیستم بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرار داده شد.

نرم‌افزارهای مالی، حسابداری، انبار، دارایی ثابت، فروش، مهندسی محصول، به‌صورت کامل در فاز اجرا در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.

 

با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، فروش و زنجیره تامین بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.

برخی اقدامات برنامه‌ریزی‌شده برای این شرکت در طول مدت پروژه:

– عملیاتی شدن کامل ماژول‌های مورد توافق در قرار داد

– چیدمان آخرین کدینگ استاندارد حسابداری جهت صورت‌های مالی

-اجرا و طراحی مشخصات تکمیلی کالا

– شناسایی لیست حقوق و دستمزد

– تحلیل و تعریف فرآیند فروش

– طراحی سیستم‌های کنترل داخلی در محیط انبار و فروش

– طراحی گزارشات سازمانی و مدیریتی

-طراحی فرآیند خزانه‌داری

-ارائه گزارشات ارزی فروش

-دریافت فایل های TTMS

موارد مطرح شده موجب یکپارچگی در تمامی فرآیند های سازمان که در نتیجه این امر منجر به برآورد بهتر بهای تمام شده ،کاهش هزینه ها و سود بیشتر در هلدینگ دلند گردیده است. به واسطه پیشرفت های انجام شده ، نرم افزار شماران سیستم در نمایندگی های این مجموعه راه اندازی گردید.

این مجموعه پس از رفع نیاز ها و مطالبات خود از شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان شرکت خدمات دهنده نرم افزارهای شماران، جناب آقای مهندس مهاجری مدیر عامل هلدینگ دلند رضایت شفاهی و کتبی خود را در ارتباط با نرم افزار و خدمات پشتیبانی ارائه فرمودند.

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شرکت راهبران شماران سیستم در سال 1388 باهدف ارائه تخصصی خدمات پس از فروش تأسیس گردید.

 راهبران شماران سیستم، با شبکه گسترده خدمات‌رسانی در سراسر کشور همواره پشتیبان مطمئن محصولات شماران سیستم بوده و توانسته رضایت مشتریان را از طریق ارائه خدمات به‌موقع و مناسب جلب نماید.