اسنپ و زودفود از امروز تحت عنوان اسنپ‌فود با یکدیگر همکاری خواهند کرد

اگر شما هم از ساکنین کلان‌شهر تهران باشید حتما با بیلبوردهای تبلیغاتی جدید اسنپ برخورد داشته‌اید؛ بیلبوردهای تبلیغاتی که در آن لوگوی شرکت اسنپ در کنار لوگویی که با طرح غذا منقش شده، وعده یک سرویس جدید را به کاربران داده بود. در نهایت عصر روز گذشته شرکت‌های نام‌آشنای اسنپ و زودفود با معرفی برند اسنپ‌فود رسماً از همکاری دو شرکت سخن به میان آوردند و نام اسنپ‌فود را برای خود برگزیدند. لازم به ذکر است، اسنپ‌فود به معنای راه‌اندازی یک سرویس جدید نیست بلکه اسنپ‌فود تنها برند ترکیبی دو مجموعه زودفود و اسنپ است، به این ترتیب که زودفود سابق با نام و برند جدید خود تحت عنوان اسنپ‌فود به فعالیت گذشته خود با همکاری اسنپ ادامه خواهد داد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

بنا بر اطلاعیه‌های رسمی منتشر شده از سوی هر دو شرکت، قرار است زودفود و اسنپ که از امروز تحت عنوان اسنپ‌فود شناخته می‌شوند، فعالیت‌های مشترک خود را ادامه دهند. به بیان دیگر اسنپ‌فود با استفاده از پیک‌های موتوری اسنپ (اسنپ‌باکس) برای ارسال سریع‌تر و ارزان‌تر سفارشات به مشتریان خود بهره‌ خواهد برد. از آنجاییکه اسنپ و زودفود به عنوان پیشروهای خدمات اینترنتی در حوزه حمل و نقل و سفارش اینترنتی غذا، سال‌ها قبل تحت نظارت یک مجموعه فعالیت خود را آغاز کرده بودند، این هم‌افزایی به جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان صورت گرفته است. زودفود به‌طور مشخص به عنوان اولین وب‌سایت ایرانی که سفارش اینترنتی غذا را برای مردم ایران مهیا کرد، توانست به شهرت و محبوبیت فراوان برسد و به واسطه امکانات متعددی که برای راحتی مردم و رستوران‌ها تدارک دیده بود باعث شد تا خیل عظیمی از افراد را به سمت استفاده از خدمات خود هدایت کند.

اسنپ‌فود

اسنپ‌فود برای ارائه‌ی خدمات خود اپلیکیشن جدیدی به نام اپلیکیشن اسنپ‌فود برای سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز عرضه کرده است که شما می‌توانید نقد و بررسی این اپلیکیشن را در اینجا مطالعه کنید.

اسنپ و زودفود، دو استارتاپ موفقی هستند که هردو در کنار سایت‌های بامیلو، پین تا پین و اسکانو زیرمجموعه شرکت «گروه اینترنت ایران» فعالیت میکنند.

وب‌سایت رسمی زودفود هم ضمن توضیحاتی که در خصوص این هم‌افزایی ارائه کرده، نوید هرچه بهتر شدن خدمات و سرویس‌های خود را به کاربران وعده داده و اعلام کرده: «شرکت‌های اسنپ و زودفود از چندین سال پیش در کنار هم و در قالب یک مجموعه منسجم به فعالیت پرداخته و هردو از پیشروترین ارائه‌دهندگان خدمات آنلاین در ایران بوده‌اند. زودفود از امروز تصمیم گرفته است تا در راستای ایجاد هم‌افزایی در زمینه ارائه خدمات بهتر به کاربران هر دو اپلیکیشن با انتخاب نام اسنپ‌فود به کار خود ادامه دهد». 

اشتراک در شبکه های اجتماعی