مدیریت ارتباط با مشتریان

 فروش 

ثبت فاکتور ریالی و ارزی، گزارش سود و زیان اشخاص، کالا، گزارش سه ماهه فروش، آمار مقایسه‌ای فروش و …
نرم‌افزار فروش شماران به‌منظور مدیریت درآمدهای سازمان‌ شامل فروش کالا و خدمات ارائه شده است. بهینه‌سازی سیاست‌های فروش بر اساس سودآوری به تفکیک محصولات، مشتریان و مراکز فروش و همچنین بهبود رویه‌های فروش شامل قیمت‌گذاری و اعطای تخفیفات از پیامدهای استفاده از گزارش‌های متنوع این نرم‌افزار است.

امکانات

 توزیع و پخش مویرگی

فرایند پخش گرم و سرد، کنترل موجودی وسایل نقلیه، بخشنامه فروش و تخفیف و محاسبه کمیسیون عوامل فروش و…
در بازار رقابتی امروزی توجه به عرضه مستقیم کالا و توزیع درست محصولات باعث افزایش سود شرکت‌های تولیدی و پخش می‌گردد. مدیریت توزیع و پخش فرآیندی از مرحله ثبت سفارش (اینترنتی و تبلت)، کنترل حساب مشتریان، حمل کالا و تحویل و وصول مطالبات است. توزیع مویرگی کالا بر اساس پراکندگی جغرافیایی در سریع‌ترین زمان ممکن سبب افزایش بهره‌وری و مدیریت منابع اعم از نیروی انسانی، کالا و وسایل نقلیه می‌شود.

امکانات

 خدمات پس از فروش

فرایند پذیرش، اظهارنظر فنی، نصب، تعمیر و تحویل محصولات، پرونده مشتریان و سوابق نصب، تحویل و تعمیر و …
کیفیت و سرعت ارائه خدمات به مشتریان میزان رضایت‌مندی آنان را مشخص می‌کند. بهره‌برداری از نرم‌افزار خدمات پس از فروش برای نظارت از مرحله تحویل کالا یا خدمات قابل‌عرضه، نصب، تعویض و تعمیر قطعات به امری ضروری مبدل شده است. ارتباط یکپارچه با انبار، فروش، حسابداری، خزانه‌داری باعث آگاهی از عملکرد سرویس‌کاران، کنترل قطعات مصرفی و … از طریق سوابق خدمات به هر مشتری می‌گردد. با هزینه‌یابی متمرکز می‌توان به بهای تمام‌شده خدمات دست یافت. (نرم افزار فروش)

امکانات

 مدیریت بازاریابی

مشخصات تکمیلی مشتریان، کارشناسان فروش مرتبط، گروه و وضعیت مشتریان، نوع اقدامات، ثبت مراحل اصلی فروش و …
وجود انبوهی از اطلاعات مربوط به مصرف‌کنندگان و پایش مشتریان بالقوه و بالفعل، لزوم استفاده از نرم‌افزار پیشرفته را بیش‌ازپیش افزایش داده است. نرم‌افزار بازاریابی شماران با نگهداری سوابق مشتریان و مصرف‌کنندگان سبب حفظ ارتباط دائمی با آنان می‌گردد. تیم بازاریابی می‌تواند بر اساس این نرم‌افزار اقدام مناسب را در زمان لازم سازمان‌دهی کند. آمارهای تحلیلی نرم‌افزار مرتبط با مشتریان، کارشناسان و صنعت برای تصمیم سازی مدیران بازاریابی امری ضروری است.

امکانات

 قرارداد فروش

قراردادهای ریالی و ارزی، سفارش قرارداد با درج MRP قرارداد، ثبت مالی سفارشات دریافتی، صدور حواله خروج کالا و …
قراردادهاي فروش کالا برای کنترل و مدیریت بهینه فروش در جهت افزایش رضایت مشتریان به شمار می‌آید. نرم‌افزار قراردادهای فروش شماران با پايش قراردادهای منعقده، امکان مدیریت موجودی کالا، زمان‌های تحویل و نظارت بر تولیدات سفارش شده را فراهم می‌سازد. این نرم‌افزار می‌تواند کالاهای ارسالی را از نظر تعداد و مبلغ قراردادهای فروش کنترل کند.

امکانات

  قرارداد انبوه سازی

تعیین واحدها و متعلقات و نحوه تسویه پیش‌قرارداد و قرارداد قطعی فروش، ثبت هزینه‌های انجام‌شده برای پروژه‌ها و …
این نرم‌افزار، انبوه‌سازان مسکن را قادر می‌سازد تا ضمن نگهداری اطلاعات واحدهای مسکونی و تجاری با بهینه‌سازی فرآیند فروش از مرحله بازاریابی تا تکمیل واحدها و تحویل آنها مبادلات مالی را کنترل کند.

امکانات