ارائه نرم افزار شاتو ERP دربازارهای بین المللی

بر اساس گزارش روابط عمومی گروه شرکت های شماران سیستم ارائه نرم افزارچند زبانه شاتو دربازارهای  بین المللی  آغاز شد. طبق برنامه ریزی های مدون سال گذشته، یکی از گامهای مهم شماران  در سال جاری، حضور پر رنگ تر در بازارهای بین المللی  بود که با لطف پروردگار و حمایت های بی دریغ مدیران ارشد شماران سیستم این امر انجام شد.

هلدینگ شماران از ابتدای فعالیت خود در دهه 60، فعالیت نرم افزاری خود را با صنعت لوازم خانگی و تولید قطعات خودرو آغاز کرد و پس از گذشت 30 سال از آن زمان با شروع قرن جدید ورود به ارائه نرم افزارهای خود در کشور های دیگر را نیز با صنعت تولید لوازم خانگی ادامه خواهد داد.

نرم افزار شاتو ERP با قابلیت چند زبانه بودن، بستری بسیار مناسب و قدرتمند برای مدیریت فرایندهای سازمانی در بسیاری از بخش های کسب و کار های دیگر کشورها است. این اولین پروژه فرامرزی نرم افزار شاتو ERP  شماران سیستم است که در یکی از  شرکت های فعال در حوزه تولید، واردات و صادرات لوازم خانگی پیاده سازی خواهد شد.

سامانه مورد نیاز شرکت نامبرده در خصوص یکپارچه سازی اطلاعات واحد های مختلف اعم از مالی، حسابداری، بازرگانی، تولید و بهای تمام شده است. ازاین‌رو فرایندهای متعددی در حوزه‌های تخصصی به‌صورت دستی و غیر خودکار در حال انجام است که با برنامه‌ریزی‌های انجام ‌شده با استفاده از زیرساخت قدرتمند شاتو پلاس، الکترونیک خواهد شد .

نرم افزار شاتو پلاس با بهره گیری از.NETCORE  اولین بستر متن‌باز شرکت مایکروسافت و استفاده از پلت فرم  ANGULAR   یک ERP بومی و کاملاً ایرانی بوده که توانایی رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارد. این نرم افزار حاصل تلاش مبتکران و کارآفرینان کشور در حوزه انفورماتیک بوده که افتخار ملی در بستر جهانی را رغم زده و زیرساختی امن و منعطف در تحقق اهداف سازمانی  و یکپارچگی گزارشات است.

در فازهای آتی ارائه گزارشات تحلیلی بر اساس شاخص‌های اختصاصی، در بستر نرم افزار داشبورد مدیریتی شماران در محصول شاتو ERP ارائه خواهد شد .

 

 

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *