استقرار نرم افزار یکپارچه توزیع و پخش و تخفیفات چندوجهی

بر اساس گزارش واحد فروش شرکت شماران سیستم، نرم افزار توزیع و پخش و محاسبه اتوماتیک تخفیفات  چند وجهی نرم افزار یکپارچه پیشتاز، در گروه صنعتی و بازرگانی آمای جهان (ساوین) به طور کامل اجرا و پیاده سازی گردید.

گروه، «شرکت آمای جهان گستر یزد»، 30 سال پیش به عنوان یک مجموعه توزیع و پخش در شهرستان «ابرکوه» شکل گرفت، اما با گذر زمان و توسعه فعالیت آن، به مرکز استان یزد منتقل گردید و از سال 1396، دامنه فعالیت این مجموعه با تأسیس «شرکت آمای جهان گستر یکتا» با رویکرد تولیدی و صنعتی، در سطح ملی گسترش یافت و دوره جدیدی از حیات آن آغاز گردید. در حال حاضر گروه ‏های متنوع محصولات این شرکت با برندهای ساوین ، شنوف و گودایز، محصولات ماکارونی، حبوبات و پروتئین سویا تولید و در دسترس مصرف‏ کنندگان قرار می ‏گیرد.

براساس جلسات فی مابین و بررسی نیازهای ارسال شده، نرم‌افزارهای حسابداری،خزانه‌داری،انبار،خرید،فروش،حقوق و دستمزد و کارگزینی ،کنترل عملیات  تولید، بهای تمام شده ،  برون سپاری و درون سپاری و توزیع و پخش در بستر یکپارچه در فاز اول ارائه شد. با مذاکرات اتجام شده مقرر گردید در فاز دوم نیز نرم افزارهای مدیریت فرایند های کسب و کار(BPMS)   و داشبورد مدیریت نیز به بهره برداری خواهد رسید.

نرم افزار یکپارچه توزیع و پخش

از انجا که در هر سازمانی، دپارتمان فروش نقش اساسی در موفقیت کسب‌وکار ایفا می‌کند ،این شرکت نیز در اولین گام پیاده سازی نرم افزار توزیع و پخش مویرگی را در اولویت قرار داد  و بدلیل نوع تخفیفات خاص و چند وجهی خود در ادامه این بخش نیز برای این شرکت  پیاده سازی گردید.

در نرم افزار توزیع و پخش بدلیل تخفیفات خاص  که نیاز به تعریف عوامل افزاینده و کاهنده مانند تخفیف‌ها و جوایز بر اساس شروط دینامیک با قابلیت محاسبه، چاپ و اعمال در فاکتور داشت با استفاده از ابزار فرمول نویسی تخفیفات طراحی و تحویل داده شد.

نرم‌افزار جامع پیشتاز یکی  از محصولات  محبوب شرکت شماران سیستم است که بادانش بومی وارد عرصه انفورماتیک کشور شده و شرکت‌ها و سازمان‌ها را در بهینه‌سازی و استقرار فرایندهای مالی و تولید توانمند می‌سازد.

شایان‌ذکر است شرکت کیمیا پردازان دایا نمایندگی رسمی فروش شماران سیستم ، مسئولیت استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار یکپارچه و توزیع و پخش را بر عهده داشت .

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *