نرم‌افزار بهای تمام شده در شرکت آروند تاو نیکا نور پریسان

استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار یکپارچه بهای تمام شده در شرکت آروند تاو نیکا نور پریسان

شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان یکی از شرکت‌های گروه شرکتهای شماران  موفق به راه‌اندازی و استقرار نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز در شرکت آروند تاو نیکا نور گردید.

استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار پیشتاز در شرکت آروند تاونیکا با خدمات ارائه‌شده تیم  استقرار و پشتیبانی و همچنین نظارت تیم تضمین کیفیت بر روند اجرایی پروژه در فروردین 1400 از فاز آموزش و استقرار به فاز بهره‌برداری (Go Live) رسید.

شرکت آروند تاو نیکا نور، در حوزه تولید انواع لامپ‌های کم‌مصرف با بیش از 150 پرسنل در حال فعالیت است، این شرکت محصولات خود را با برند نیکا نور به بازار داخل و خارج از کشور عرضه می‌کند.

همگام با رشد سازمان و ایجاد نیازهای جدید شرکت و همچنین پیشرفت تکنولوژی و پیشروی از رقبای موجود در بازار مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت آروند نیکا نور پیشنهاد شرکت شماران سیستم مبنی بر ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی جامع و فرآیندی مورد تایید و قرارداد فی‌مابین در سال 1399 با این هلدینگ منعقد گردید.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید.

پیرو برگزاری جلسات و مذاکرات انجام‌شده اهم نیازهای آن شرکت محترم به شرح ذیل اعلام گردید:

  • یکپارچگی در نرم‌افزارها به منظور جلوگیری از دوباره‌کاری و کاهش هزینه‌های سازمان
  • رعایت استانداردها و قوانین و مقررات در پیش‌فرض‌های نرم‌افزار
  • امکان شناسایی و ردیابی کالاها از بدو ورود تا مرحله خروج کالا
  • امکان کنترل لحظه‌ای هزینه‌ها و درآمدها با استفاده از گزارشات نرم‌افزار
  • امکان محاسبه بهای تمام‌شده کالاها در پایان هر ماه
  • ارائه گزارش‌های متنوع برای تصمیم‌گیری مدیران حوزه‌های مختلف
  • ارائه گزارش‌های خاص مورد نیاز ذینفعان بیرونی نظیر وزارت دارایی سازمان تأمین اجتماعی، بانک‌ها و سایر نهادهای و ارگان‌ها

CFL bulbs 650x405 1

پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت راهبران شماران سیستم بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرار داده شد.

نرم‌افزارهای مالی، حسابداری، حسابداری انبار، خزانه‌داری، حقوق و دستمزد، انبار تعدادی، دارایی ثابت، فروش، ساختار محصول، تولید و بهای تمام‌شده به‌صورت کامل در فاز اولیه در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.

با توجه به پیاده‌سازی نرم افزار  یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.

در حال حاضر تدوین و پیاده سازی اطلاعات پایه‌ شامل: کدینگ کالا، اشخاص و… طبق استاندارد مشخص صورت پذیرفت و این بستر ثبت اطلاعات موجود در سیستم شماران خواهد شد.

نرم‌افزار پیشتاز یکی از محصولات قدرتمند شرکت شماران سیستم است که با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا توسعه داده شده و پاسخگوی نیازهای نرم‌افزاری سازمان‌ها  با حفظ یکپارچگی اطلاعات است، این نرم‌افزار امکان  تصمیم‌گیری‌های به‌موقع و صحیح در بستر اطلاعاتی مناسب  برای  ادامه روند فعالیت‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها را فراهم می‌سازد. نرم‌افزار پیشتاز امکان ورود اطلاعات، دریافت گزارشات و همچنین گردش فرآیندها را از خارج سازمان فراهم می‌کند. شرکت شماران با استفاده از تجربیات برتر حاصل از سی سال سابقه تولید  و ارائه نرم‌افزار و راهکارهای مناسب به صنایع مختلف،  این محصول را تولید و به بازار عرضه نموده است.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شرکت راهبران شماران سیستم در سال 1388 باهدف ارائه تخصصی خدمات پس از فروش تأسیس گردید.

راهبران شماران سیستم، با شبکه گسترده خدمات‌رسانی در سراسر کشور همواره پشتیبان مطمئن محصولات شماران سیستم بوده و توانسته رضایت مشتریان را از طریق ارائه خدمات به‌موقع و مناسب جلب نماید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *