حضور شُماران سیستم در باکو-تل

شرکت شماران سیستم با اتکا به تجارت اندوخته شده به منظور حضور در بازارهای منطقه ای و بین المللی در نمایشگاه بین المللی باکو- تل 2014 ( Bakutel ) شرکت نمود.
نمایشگاه بین المللی باکو- تل(Bakutel) با حضور بیش از 250 شرکت ارتباطاتی (مخابراتی) در زمینه های پرواید اینترنتی، هماهنگ کننده سیستم ارتباطات، و نمایندگیهای بخش و توزیع محصولات مخابراتی و همچنین نرم افزارهای ارتباطی از امروز به مدت چهار روز در مرکز باکو اکسپو برگزار است.

جناب اقای واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات کشورمان نیز به دعوت رسمی همتای آذری خود و به منظور بازدید از این نمایشگاه به جمهوری آذربایجان سفر کرده است.

رئیس جمهور آذربایجان امروز از غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه باکوتل دیدن نمود.
الهام علییف در این بازدید ضمن تشکر از حضور خوب ایران در این نمایشگاه ، بر گسترش همکاری های تجاری و فنی بین دو کشور تاکید کرد.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فنآوری اطلاعات هم در این بازدید گزارشی از توانمندیهای کشورمان در زمینه های مخابرات و فن آوری اطلاعات ارائه کرد و از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی فن آوری نوین ارتباطی و اطلاعاتی در باکو خبر داد..
شرکت شماران سیستم نیز با اتکا به تجارت اندوخته شده و به منظور حضور در بازارهای منطقه در این نمایشگاه شرکت کرده است.
مدیر عامل شرکت شماران سیستم ،جناب آقای الیشایی نیز به منظور برقراری ارتباط و مذاکرات تعاملی با سایر شرکتهای مدعو در غرفه شماران سیستم حاضر خواهند بود.
 

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *