شماران موفق به کسب تندیس زرین در حوزه کارآفرینی شد

همایش ملی کارآفرینان و مسئولیت اجتماعی با رویکرد معرفی کارآفرینان حامی مسئولیت اجتماعی سه شنبه 8 تیرماه با حضور گسترده فعالان و مشاوران حوزه کسب و کار و مدیریت، و کارآفرینان پیشرو، درجهت معرفی الگوهای موفق در محل همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید.
با توجه به اقتصاد رقابتی و مبتنی بر بازار امروزی که با تغییرات و تحولات سریع بین‌المللی همراه شده و فرآیند گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی را ایجاد کرده، موضوع کارآفرینی به عنوان موتور توسعه، می‌تواند در رشد اقتصادی کشورها نقش مهمی را عهده‌دار باشد که کشور عزیزمان ایران، نیازمند ایجاد بسترهای بیشتری برای آشنایی با مفاهیم و الزامات روز دنیا می باشد.

کسب تندیس زرین در همایش مدیران کارآفرین

در این همایش، رئیس هیات مدیره شرکت شماران سیستم سرکار خانم دکتر مرادی به معرفی سابقه شرکت‌های زیرمجموعه گروه شرکتهای شماران سیستم به‌عنوان بزرگ‌ترین گروه شرکت‌های خانوادگی در صنعت نرم‌افزار پرداخت و عنوان نمودند گروه شرکت‌های شماران سیستم با تأسیس شرکت‌های تخصصی تلاش دارد دامنه فعالیت‌های خود را افزایش دهد و هم‌اکنون با 4 شرکت تخصصی در حال فعالیت در عرصه داخلی و خارجی است و در بدترین شرایط اقتصادی که بدلیل مشکلات ویروس کرونا برای اقتصاد دنیا بوجود آمد تلاش کردند تا همچنان به کارآفرینی خود ادامه دهدند.
نگاهی اجمالی به صحبتهای خانم دکتر مرادی رئیس هیات مدیره شرکت شماران سیستم:
• ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ایده‌های کارآفرینی جهت توسعه کسب و کارهای نو
• ارتقای فرهنگ کارآفرینی و افزایش تعهد و وفاداری به مسئولیت‌های اجتماعی
• حضور در فعالیتهای اجتماعی (محیط زیست – اشتغال زایی – فعالیت های جانبی – کمک های خیر خواهانه و عام المنفعه)

کسب تندیس زرین در همایش مدیران کارآفرین

در ادامه سرکار خانم فرحناز مرادی به‌عنوان کارآفرین سخنانی را در حوزه وضعیت کارآفرینی در ایران و همچنین کسب‌وکار خانوادگی شماران سیستم ارائه کردند و تاثیر کارآفرینی بر تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی در کشورهای مختلف آمارهایی را ارائه کردند .

در پایان این مراسم براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط کمیته داوران از شرکتهای موفق در حوزه کارآفرینی تقدیر به عمل آمد و تندیس های زرین ، سیمین و برنز به مجموعه های برتر اهدا گردید .
سرکار خانم دکتر مرادی به نمایندگی از شرکت شماران سیستم تندیس زرین را در این همایش دریافت نمودند . همچنین آقای مهندس محسن خرم صابر قائم مقام مدیرعامل راهبران تقدیرنامه مدیر برتر در حوزه منابع انسانی را دریافت نمودند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *