استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار پیشتاز در شرکت ویستا اعتماد ایرانیان

بر اساس گزارش واحد روابط عمومی شرکت  شماران سیستم ، استقرار و راه‌اندازی نرم‌افزار پیشتاز در شرکت ویستا اعتماد ایرانیان  در مراحل نهایی است به‌صورت کامل تا خرداد ماه سال 1400 اجرایی خواهد شد.

شرکت چینی‌سازی ویستا اعتماد ایرانیان تولید و صادر کننده ظروف خانگی، هتلی، رستورانی و هواپیمایی از جنس چینی استخوانی است که در سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده است و در فضایی به وسعت 60 هزار مترمربع و با زیربنای 20 هزار متر سالن و 3600 متر فضا احداث شده است که از برنامه‌های بلندمدت این شرکت افزایش بستر فضای کارخانه با ظرفیت دو برابر تا پایان سال 1402 است.

این کارخانه 3750 تن تولید در سال داشته و در حال حاضر بیش از 300 نفر در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند.

2450583 210

همگام با رشد سازمان در ارتقا کمی و کیفی منابع شامل تکنولوژی ساخت، زنجیره تأمین و منابع انسانی، مدیریت همواره توجه ویژه‌ای نیز به توسعه زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز داشته است که در سایه این توجه پیرو مذاکرات با مدیران و کارشناسان محترم شرکت ، برنامه‌ریزی بهبود فرآیندهای موجود در دستور کار قرار گرفت.

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت راهبران شماران سیستم به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید.

پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت راهبران شماران سیستم بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرار داده شد.

از مهم‌ترین دستاوردهای راه‌اندازی نرم‌افزار پس از 9 ماه کاری شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • مدیریت هماهنگ بخش حقوق و دستمزد جهت شناسی ریز هزینه‌ها به تفکیک هر مرکز هزینه، پرداخت حقوق و ارسال فایل‌های مورد نیاز مالیات و بیمه به‌صورت سیستمی بدون نیاز به اتلاف وقت اضافه و دوباره‌کاری‌ها
  • طراحی ساختار رده‌بندی کالا بر اساس اصول بهای تمام‌شده منطبق بر گزارشات حسابرسی و نیازهای داخلی شرکت
  • طراحی فرآیند ورود و خروج کالا از لحظه درخواست خرید تا مرحله تولید و فروش
  • جلوگیری از فرایندهایی که تا قبل از پیاده سازی نرم‌افزار به‌صورت دستی و بدون ارتباط بین واحدها انجام می‌پذیرفت
  • سازمان بدون بوروکراسی: خزانه‌داری، درخواست کالا، درخواست خرید، ثبت پیش‌فاکتورها و امثال آن
  • شروع فرآیند اتوماسیون اداری جهت ارجاعات و نامه‌نگاری در راستای تحقق بند 5
  • طراحی گزارشات مدیریتی جهت تصمیم‌گیری‌های بهتر
  • نهادینه کردن فرآیند سازمان یکپارچه در تمامی قسمت‌هایی که هم اثرات مالی دارد و هم به‌صورت غیرمستقیم در فعالیت اقتصادی سازمان دخیل است.
  • آماده‌سازی بستر سازمان جهت طراحی گزارشات مدیریت هزینه، مدیریت بودجه و مدیریت استراتژیک، چشم‌انداز و نیازهای سازمان برای سال‌های آتی

نرم‌افزار پیشتاز محصول قدرتمند و باسابقه شرکت شماران سیستم است که بیش از 30 سال در صنایع مختلف تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری در سراسر کشور پیاده سازی شده و طی این سال‌ها تمامی نیازهای صنایع تولیدی را در خود جای داده است، از این رو با برقراری ارتباطات یکپارچه در کل فرآیند سازمان پاسخگوی نیازهای نرم‌افزاری سازمان‌ها  با حفظ یکپارچگی اطلاعات است، این نرم‌افزار امکان  تصمیم‌گیری‌های به‌موقع و صحیح در بستر اطلاعاتی مناسب  برای  ادامه روند فعالیت‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها را فراهم می‌سازد. نرم‌افزار  امکان ورود اطلاعات، دریافت گزارشات و همچنین گردش فرآیندها را از خارج سازمان فراهم می‌کند. شرکت شماران با استفاده از تجربیات برتر پاسخگوی نیازهای جدید مشتری نیز خواهد بود.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شرکت راهبران شماران سیستم در سال 1388 باهدف ارائه تخصصی خدمات پس از فروش تأسیس گردید که با شبکه گسترده خدمات‌رسانی در سراسر کشور همواره پشتیبان مطمئن محصولات شماران سیستم بوده و توانسته رضایت مشتریان را از طریق ارائه خدمات به‌موقع و مناسب جلب نماید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *