بهره‌برداری نرم‌افزار پیشتاز در شركت پیران پلیمر پارس

طی گزارش واحد روابط عمومی شرکت شماران سیستم، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار پیشتاز در پیران پلیمر پارس به پایان رسید. این نرم‌افزار پس از نصب و استقرار اولیه و برگزاری دوره‌های آموزشی وارد فاز بهره‌برداری و پشتیبانی شده است. شرکت پیران پلیمر پارس در زمینی به مساحت 120.000 مترمربع واقع در شهرستان اشتهارد احداث گردیده است و در صنعت تولید فیلم بسته‌بندی BOPP و صنایع چاپی مشغول به فعالیت است.

این شرکت به دلیل فعالیت‌های منحصربه‌فرد و با توجه به نیازهای مطرح‌شده در جلسات حضوری و گزارش شناخت حاصل از بررسی فرایندهای مربوطه در سازمان نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز شماران سیستم در حوزه‌های مالی، حسابداری، انبار، دارایی ثابت، فروش، حسابداری انبار، تولید و بهای تمام شده، صورت‌های مالی، حقوق و دستمزد، خزانه‌داری و داشبورد مدیریت برای بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت به این سازمان پیشنهاد گردید.

piran3
پیرو برگزاری جلسات و مذاکرات انجام‌شده اهم نیازهای آن شرکت محترم به شرح ذیل می‌باشد:
 یکپارچگی در نرم‌افزارها به منظور جلوگیری از دوباره‌کاری و کاهش هزینه‌های سازمان
 امکان استفاده از نرم‌افزار در فضای ویندوز و وب و دسترسی از هر مکان
 رعایت استانداردها و قوانین و مقررات در پیش فرض‌های نرم‌افزار
 امکان شناسایی و ردیابی کالاها از بدو ورود تا مرحله خروج کالا و خدمات پس از فروش
 امکان کنترل لحظه‌ای هزینه‌ها و درآمدها با استفاده از گزارشات نرم‌افزار
 تعیین سود و زیان کالا
 ارائه گزارش‌های متنوع برای تصمیم‌گیری مدیران حوزه‌های مختلف
 ارائه گزارش‌های خاص مورد نیاز ذینفعان بیرونی نظیر وزارت دارایی سازمان تأمین اجتماعی، بانک‌ها و سایر نهادهای و ارگان‌ها
 حفظ یکپارچگی اطلاعات

piran1

 

طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید و پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان این شرکت بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرارداده شد.
این پروژه بدلیل اینکه در مراحل راه‌اندازی تجهیزات و ماشین‌آلات بود بعد از شش ماه به طول کامل اجرا و به بهره‌برداری مطلوب رسید به طوری که مدیریت سازمان توانست کلیه گزارشات مدیریتی خود را از نرم‌افزار شماران سیستم اخذ نماید.
نرم‌افزارهای حسابداری، حسابداری انبار، خزانه‌داری، حقوق و دستمزد، انبار در فاز اول و بعد از راه‌اندازی کارخانه زیرسیستم‌های فروش، تولید محصول، ساختار محصول، بهای تمام‌شده، دارایی ثابت، صورت‌های مالی در فاز بعدی در این شرکت استقرار و مورد بهره‌برداری قرارگرفته است و گزارشات خروجی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تصمیم‌گیری سازمان مورد استفاده مدیران این مجموعه است.
با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.
برخی از دستاوردهای اجرای راهکار پیشنهادی:

  • ایجاد سرعت و دقت در فرآیند ورود اطلاعات به سبب یکپارچگی نرم‌افزارها
  • امکان نظارت بر فعالیت‌های سازمان و پایش اطلاعات در لحظه به دلیل وجود کنترل‌های نرم‌افزاری
  • ارائه گزارشات پیشرفته قابل استفاده بخش‌های مختلف سازمان و ذینفعانی نظیر وزارت دارایی، سازمان تأمین اجتماعی
  • ایجاد بستر مناسب برای تصمیم‌گیری صحیح مدیریت با استفاده از داشبورد مدیریتی
  • بهبود عملکرد سازمان و افزایش راندمان و درنتیجه سودآوری بیشتر سازمان
  • بهبود ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان

 

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.

تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهاي یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شماران سیستم با توسعه شبکه نمایندگی خود در سراسر کشور پرداخته است و شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خود از سال 1395 مشغول به ارائه خدمات است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *