بهره‌برداری نرم‌افزار یکپارچه پیشتاز در شركت آسیا نگار گلسار (ANG)

شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان نماینده شرکت شماران سیستم موفق به راه‌اندازی و استقرار نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز در شرکت آسیا نگار گلسار (ANG) گردید.

((شرکت آسیا نگار گلسار (ANG) در سال 1388 با کارخانه‌ای به مساحت 8700 متر مربع در شهرک صنعتی شکوهیه قم تاسیس شد . این شرکت در ابتدا با تولید صفحات رویی کابینت با استفاده از ام دی اف و نئوپان پرداخته و سپس با بهره‌گیری از مهندسی متخصص، ماشین‌آلات پیشرفته و دانش روز این صنعت، به تدریج محصولات جدیدی چون ورق‌های پی‌وی‌سی، آکریلیک و هیگلاس را متناسب با نیاز و سلایق مشتریان روانه بازار نمود .
در سال 1390 با توجه به استقبال بازار و در راستای نیل به اهداف تعیین شده، شرکت ANG اقدام به نصب و راه‌اندازی خطوط تولید برگرفته از جدیدترین دستگاه‌های تمام اتوماتیک و افتتاح کارخانه‌ای جدید به مساحت 20.000 متر مربع در جوار کارخانه اولیه نمود. این شرکت با نوآوری در تولید فوم پی‌وی‌سی سه لایه برای اولین بار در ایران و جایگزین نمودن آن با فوم پی‌وی‌سی تک لایه موجود در بازار، تحولی نوین در این زمینه ایجاد نمود .))

طي مذاکرات و جلسه حضوری با مدیران شرکت آسیا نگار گلسار در ارتباط با سیستم‌های نرم‌افزاری مورد نياز آن شركت، در ابتدا به بررسی شناخت نيازهای فعلی این شرکت در ارتباط با مديريت امور مالی، بازرگانی و اداری و همچنین مدیریت فرایندهای تولید و نگهداری تعمیرات پرداخته، سپس در ادامه راهكارهای پيشنهادی منطبق با نرم‌افزارهای جامع و یکپارچه شماران سیستم مبنی بر بهبود سیستم‌های اطلاعات مدیریت مورد تایید و قرارداد فی‌مابین در سال 1399 منعقد گردید.

نيازهاي شناسایی‌شده:

1- ايجاد يكپارچگي مناسب در كليه فرآيندهاي سازمان
2- تامین نیاز سایت کارخانه با توجه به نیاز به یکپارچگی تولید، نت و انبار
3- استفاده از مجموعه نرم‌افزاری كه در مرحله پس از استقرار نيز به‌طور مناسبي پاسخگوي مسائل مربوط به پشتيباني از سیستم‌ها باشد.
4- رفع نگرانی در برطرف کردن بخشی نیازمندی‌های فعلی و آتی سازمان

 

بهره‌برداری نرم‌افزار یکپارچه پیشتاز در شركت آسیا نگار گلسار (ANG)

در راستاي پاسخگويی به نيازهای مطروحه و در جهت ارائه راهكارهای مفيد، شركت کیمیا پردازان دایا از بين نرم‌افزارهای يكپارچه شماران سیستم، سیستم‌های پيشنهادی خود را به شرح ذيل ارائه داد:
1- حسابداری مالی
2- حقوق و دستمزد پرسنلی
3- خزانه‌داری
4- انبار و حسابداری انبار
5- فروش
6- صورت‌های مالی
7- آموزش
8- تولید و کنترل تولید
9- اتوماسیون اداری

شايان توجه است كه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سیستم‌های فوق بر اساس قرارداد طي مدت‌زمانی در حدود 3 ماه در سال 1399 در فاز راه‌اندازی و استقرار گردید .
تجارب استقرار نرم‌افزارهای يكپارچه در بيش از هزاران شركت و مؤسسه در سراسر كشور، اثبات كرده است كه حضوركارشناسان متخصص در استقرار نرم‌افزارها در حوزه‌های مختلف مهم‌ترين عامل تضمين راه‌اندازی موفقیت‌آمیز نرم‌افزارها مي‌باشد. از اين رو از سال‌ها پيش ايجاد و آموزش تيم‌های مجرب در دستور كار شماران سیستم قرار گرفته است.
طی برنامه‌ریزی آموزشی انجام‌شده فرایند استقرار اولیه به شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پشتیبانی واگذار گردید و پس از انعقاد قرارداد فروش نرم‌افزار، کارشناسان شرکت کیمیا پردازان دایا بررسی و بهینه‌سازی فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف آغاز کردند و پس از مهندسی مجدد، بر اساس زمان‌بندی مدون، عملیات پیاده‌سازی نرم‌افزار در دستور کار قرارداده شد.
این پروژه در طول مدت سه ماه به طول کامل اجرا و به بهره‌برداری مطلوب رسید به‌طوری‌که مدیریت سازمان توانست گزارشات مدیریتی خود را از نرم‌افزار شماران سیستم اخذ نماید.

2021 07 12 11 27 45
با توجه به پیاده‌سازی سیستم یکپارچه مالی، کنترل عملیات تولید و بهای تمام‌شده بستری مناسب و قابل اتکا در خصوص تصمیمات سازمانی و ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در بستر انفورماتیک ایجاد شده است.
برخی اقدامات برنامه‌ریزی‌شده برای این شرکت در طول مدت پروژه:

Untitled 1

 

نرم‌افزار جامع و یکپارچه پیشتاز حاصل بیش از سی سال تجربه موفق پیاده‌سازی در صنایع مختلف است که در حال حاضر بیش از 2000 سازمان و شرکت در صنایع تولیدی و شرکت‌های بازرگانی در حال بهره‌برداری از این نرم‌افزار هستند.
تجربه‌های موفق نشان می‌دهد که فروش نرم‌افزارهای یکپارچه اطلاعات مديريت بدون ارائه خدمات پس از فروش، نيازهاي اساسي مشتريان را حل نخواهد کرد و بر همین اساس شماران سیستم با توسعه شبکه نمایندگی خود در سراسر کشور پرداخته است و شرکت کیمیا پردازان دایا به عنوان یکی از نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خود از سال 1395 مشغول به ارائه خدمات است.

جهت مشاهده دمو نرم افزار کلیک نمایید

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *