تولید انبوه گوشی هوشمند سامسونگ با نمایشگر سه ‌وجهی

تولید انبوه گوشی هوشمند سامسونگ با نمایشگر سه ‌وجهی
شماران سیستم – نمایشگر سه ‌وجهی سامسونگ مبتنی بر یک بستر پلاستیکی انعطاف‌پذیر ساته شده است که البته از نظر کمی محدودیت‌های فراوانی دارد.

 

سایت خبری zdnet.co.kra به نقل از یک شرکت کره‌ای که از تامین‌کنندگان قطعات سامسونگ محسوب می‌شود اعلام کرد که این شرکت کره‌ای بزرگ آزمایش‌های خود روی دستگاه موبایلی جدیدی را آغاز کرده است نمایشگر آن سه وجه مجزا دارد.

به گزارش شماران سیستم، از مدت‌ها قبل شایعه استفاده از این فناوری در شرکت سامسونگ اعلام شده بود، اما منابع آگاه هم‌اکنون ادعا می‌کنند که دستگاه الکترونیکی مبتنی بر این فناوری از اواخر سال جاری میلادی به تولید انبوه می‌رسد.

“کیم هایئون جون”(Kim Hyeon Jun) مدیر مرکز تجاری محصولات بی‌سیم سامسونگ در کنفرانس مربوط به اعلام وضعیت مالی این شرکت در فصل دوم سال ۲۰۱۴ میلادی گفت: «اگرچه نمی‌توانم به طور دقیق در این زمینه صحبت کنم، ولی ما قصد داریم یک نوآوری منحصر به‌فرد را برای دستگاه موبایلی مجهز به نمایشگرهای بزرگ معرفی کنیم. بر اساس این نوآوری گوشی‌های جذابی ساخته می‌شوند که از مواد ویژه و انعطاف‌پذیر ساخته شده‌اند.»

935282

 

اساس گزارش مجزایی که در خبرگزاری CNet منتشر شده است، نمایشگر سه‌وجهی سامسونگ مبتنی بر یک بستر پلاستیکی انعطاف‌پذیر ساته شده است که البته از نظر کمی محدودیت‌های فراوانی دارد و کار کردن با آن بسیار دشوار است.

این مرکز خبری هم پیش‌بینی کرده است که سامسونگ تولید انبوه نخستین دستگاه‌های موبایلی مبتنی بر این فناوری را از پایان سال جاری میلادی آغاز می‌کند و البته قرار است در مرحله نخست به صورت محدود وارد بازار کره شود.

935283

 

 

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *