طراحی مجدد وب‌سایت گوگل پلی

 شماران سیستم – نسخه تحت وب پلی استور این روزها قدیمی به نظر می‌رسد و طراحی نوار جانبی و فهرست بندی‌های کارتی شکل این سرویس در حال حاضر اصلا مناسب نسخه‌های بعدی اندروید لالی پاپ نیست.

googleplay2

به نظر می‌رسد که کمپانی گوگل قصد دارد تا پس از گذشت ماه‌ها نسخه تحت وب سرویس پلی استور خود را از نو طراحی کند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، نسخه تحت وب بازار نرم‌افزاری رسمی این شرکت یعنی پلی استور، این روزها قدیمی به نظر می‌رسد و طراحی نوار جانبی و فهرست‌بندی‌های کارتی شکل این سرویس، در حال حاضر اصلا مناسب نسخه‌های بعدی اندروید لالی پاپ نیست و بدین سبب، تغییر در آن ضروری است.

با این حال به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد تا نسخه تحت وب پلی استور خود را از نو طراحی کرده و اغییراتی در آن اعمال نماید.
گزارش‌های به دست آمده از اندروید پلیس و همچنین یک افشاگر مشهور، حاکی از کشف نسخه‌ای بازطراحی شده از پلی استور است که شباهت زیادی با نرم‌افزار موبایل طراحی شده برای این سرویس عرضه نرم‌افزار دارد.

googleplay

به نگاهی به این اطلاعات، نظر می‌رسد که در این طراحی جدید نوار جانبی بزرگ و فهرست‌های کارتی شکل، جای خود را به سیستم جهت‌یابی چهار دکمه‌ای و فهرست‌بندی تمیز با امکان پخش خودکار تریلرهای بازی‌ها داده‌اند. بدین ترتیب شما در این نسخه می‌توانید نرم افزار‌ها را بر اساس نوع دستگاهتان فیلتر کنید. همچنین اگر قصد دسترسی به لایببری(کتابخانه) خود یا استفاده از کارت هدیه را دارید، قادر خواهید بود به بخش سوییچر حساب کاربری مراجعه کنید.

البته گفته می‌شود که این نسخه بازطراحی شده، هنوز در دست بررسی و پیشرفت است و نهایی نشده است. با این حال برخی اخبار حاکی از آن است که برخی از کاربران در کره جنوبی و تایوان موفق به دستیابی به این نسخه شده‌اند. البته گوگل هنوز در رابطه با این تست احتمالی اظهار نظر نکرده است.

در هر صورت اگر این نسخه جدید برای کاربران بیشتری در سراسر دنیا عرضه شود، به احتمال بسیار زیاد از سوی کسانی که به صورت دائمی از طریق کامپیوتر خود به خرید یا دانلود نرم افزار‌های سروی گوگل پلی می‌پردازند مورد استقبال فراوان قرار خواهد گرفت.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *