رفع مشکل مایکروسافت ویژوال استودیو در نسخه سال 2022

شماران سیستم – با عرضه آخرین نسخه از پیش نمایش مایکروسافت ویژوال استودیوی سال 2022، مایکروسافت یک ویژگی جدید را به کاربران خود ارائه کرده است که مسلما بسیاری از برنامه نویسان جهان را خوشحال خواهد کرد.

شرکت مایکروسافت به سراغ عرضه رفع یکی از مشکلات اصلی موجود در نرم‌افزار ویژوال استودیو رفته تا به صورت مستقیم، مشکل قدیمی این سیستم محبوب برنامه‌نویسان را رفع نماید.
visual2

به گزارش شماران سیستم به نقل  از وب‌سایت خبری تحلیلی techradar، با عرضه آخرین نسخه از پیش نمایش مایکروسافت ویژوال استودیوی سال 2022، شرکت مایکروسافت یک ویژگی جدید را به کاربران این نرم‌افزار خود ارائه کرده است که در نتیجه آن، مسلما بسیاری از برنامه نویسان جهان را خوشحال خواهد کرد.

بر اساس این ویژگی جدید، تمامی افرادی که از نرم‌افزارهای پلتفرم‌های دات نت و سی پلاس پلاس استفاده می‌کنند، از این پس خواهند توانست تا به صورت بسیار موثرتر و بهینه‌تر عمل کنند.

مطابق جزئیات منتشره، این غول نرم‌افزاری دنیا در آخرین به‌روزرسانی محیط ویزه توسعه نرم‌افزار خود توانسته است تا سیستمی را ایجاد کند که موجب می‌شود در میان ویرایش‌های کدهای برنامه، دیگر شاهد ری استارت شدن اپلیکیشن نباشیم.

visual

برای دستیابی به این دستاورد، مایکروسافت به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا بتوانند کدهای یک اپلیکیشن را به صورت کامل ویرایش کرده و سپس بدون نیاز به متوقف کردن اجرای اپلیکیشن و اجرای مجدد آن، جهت مشاهده تاثیر کد، تاثیر مستقیم کدها را بر روی آن ببینند.

از سوی دیگر و به صورت همزمان نیز این به‌روزرسانی جدید موجب می‌شود که کدها به نحوی اجرا شوند که بارگذاری مجدد همزمان کدهای .net و XAML بر روی اپلیکیشن ممکن باشد.

به این ترتیب برنامه‌ نویسان خواهند توانست تا با استفاده از XAML در رابط کاربری خود، به صورت همزمان کدهای .net را نیز ویرایش کنند. این موارد موجب می‌شوند که سرعت توسعه دهندگان در ایجاد برنامه‌های جدید بسیار بیشتر از قبل شود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *