پشتیبانی از موس در آی‌پد به کمک iOS 13

شماران سیستم –  شایعات جدیدی در مورد شرکت اپل و محصول آی‌پد آن منتشر شده است. تحلیلگران پیش‌بینی کردند که iOS 13می‌تواند قابلیت پشتیبانی از موس را به آی‌پد پرو اضافه کند.

 

 

شرکت اپل در سال‌های اخیر تلاش زیادی برای رشد و پیشرفت آی‌پد پرو کرده است. این شرکت امکان پشتیبانی از صفحه کلید را به آی‌پد پرو اضافه کرده است.
به تازگی منابع آگاه اعلام کردند که این شرکت تصمیم دارد امکان پشتیبانی از موس را هم به آی‌پد پرو اضافه کند.
به گزارش شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، شرکت اپل یک روند تکاملی را برای محصولات خود آغاز کرده است و قصد دارد که آی پد پرو را به جانشینی کوچک برای لپ‌تاپ تبدیل کند.
با این کار بسیاری از افراد دیگر مجبور نیستند لپ تاپ خود را همراه داشته باشند بلکه می‌توانند با هزینه‌ای کمتر، دستگاهی سبک‌تر را همراه خود حمل کنند.

شرکت اپل در حال بررسی چگونگی اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از موس بهiOS 13  است. احتمالا در ابتدای کار، تجربه موس آی‌پد مانند مجیک موس اپل روی آی‌پاد است. به این صورت که آی‌پد تشخیص می‌دهد که یک موس در اطراف آن وجود دارد و می‌تواند به آن متصل شود.

 

mac

 

مکان‌نمای موس مانند مکان‌نمای موجود در سیستم عامل مک است و همان قابلیت‌ها را هم دارد. می‌توان به کمک آن برنامه‌ها را جابه‌جا کرد.
این مفهوم ذهن بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان را به سمت سیستم عامل مک مبنی بر قابلیت لمسی معطوف کرده است.
​​​​​​​بسیاری از تحلیلگران هم بر این باور هستند که اپل باید برای پیشرفت کردن آی پد، یک انقلاب اساسی در زمینهiOS  به وجود آورد.
پشتیبانی از موس یکی از بهترین قابلیت‌هایی است که می‌تواند استفاده از آی‌پد را برای کاربران مفیدتر کند. شرکت اپل در پی آن است که دستگاه‌های خود را برای کاربران کاربردی‌تر کند و ارزش آنها را در فعالیت‌ها و کارهای روزمره کاربران بیشتر نماید.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *