شماران سیستم

 

شرکت شماران سیستم در سال 1373 با اخذ مجوز از شورای عالی انفورماتیک تأسیس شد. این شرکت بیش از سه دهه تجربه درخشان را در زمینه طراحی، تولید، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار جامع و یکپارچه در حوزه‌‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی مالی، اداری، بازرگانی، تولید و مهندسی را پشت سر گذاشته است و امروزه با هزاران مشتری در صنایع مختلف و در اختیار داشتن کامل‏ترین و متنوع‏ترین نرم ‏افزار جامع و یکپارچه از پیشروترین شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات ایران محسوب می‏شود.
 شماران سیستم از سال 1385 ضمن تمرکز بر محصولات مبتنی بر مدیریت فرایند‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی کسب‌وکار و نرم ‏افزار ERP با در نظر گرفتن نیاز‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی صادراتی، جهت ورود به بازار‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی جها‏‏‏نی، افق‌‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی جدیدی را در حوزه فناوری اطلاعات گشوده است.
 شرکت شماران سیستم ضمن اخذ رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک به خاطر استفاده از فناوری‌های نوین مفتخر به عضویت در شرکت‌های دانش‌بنیان است و همچنین به‌واسطه تولید محصولات با تکنولوژی روز دنیا توانسته است از سوی یکی از بزرگ‌ترین شرکت ارزیابی نرم ‏افزار‏‏‏‏ها‏‏ی دنیا یعنی شرکت ( TEC ( Technology Evaluation Centers (لینک گواهی‌نامه) کانادا مورد ارزیابی قرارگرفته است و موفق به اخذ گواهی‏نامه برای محصولی کاملاً بومی از این شرکت ‌شده است.