امکانات پیشرفته

مدیریت پروژه

تعریف ساختار شکست کار و فعالیت‌های پروژه به‌تفکیک مراحل پروژه، اولویت‌بندی فعالیت‌ها و تعیین فعالیت پیش‌نیاز مدیریت پروژه در نرم افزار اتوماسیون اداری شماران این امکان را برای کاربران فراهم نموده است تا امور و فعالیت‌های خود را در قالب پروژه‌های مختلف تعریف نموده و با ایجاد زمان‌بندی و اولویت‌بندی مراحل مختلف و تعیین وابستگی، اجرا و پیگیری نمایند. 

با این امکان فعالیت‌های کاربران طبقه‌بندی، زمان‌بندی و همچنین اولویت‌بندی خواهند گشت، که این امر امکان برنامه‌ریزی جهت انجام امور روزانه و آینده را به‌سادگی برای کاربر فراهم خواهد نمود.

دریافت و ارسال پست الکترونیک

قابلیت اتصال به Mail Server، دریافت و ارسال پست الکترونیکی (Email) از طریق کارتابل، دریافت گروهی پست الکترونیکی و همچنین زمانبندی (ارسال پست‌های الکترونیکی هدفمند در زمان‌های مشخص شده) بخشی از ویژگی های این نرم افزار است.

دریافت و ارسال فاکس

در اتوماسیون اداری شماران امکاناتی از قبیل ارسال و دریافت گروهی فکس را فراهم شده است که دسترسی کاربران را به اطلاعات مورد نظر مقدور می‌سازد.

قابلیت ارسال fax

ارسال پیامک

مرکز پیامک اتوماسیون اداری شماران امکان ایجاد پیام‌ فارسی و انگلیسی و ارسال از روی سیستم جهت ارسال و دریافت اطلاعات را فراهم کرده است.

سیستم اتوماسیون اداری شماران امکان ارسال هشدارها را به‌صورت پیامک به کاربران مانند قرار ملاقات و جلسات، ارجاع جدید، تایید ماموریت و غیره را به طور کامل در اختیار شما قرار می‌دهد.

حضور و غیاب

مشاهده کارکرد پرسنل از اهداف اصلی امکان حضور و غیاب در نرم‌افزار اتوماسیون اداری شماران است. کاربران می‌توانند کارکرد خود را به‌صورت روزانه و ماهانه از جمله کسر کار، اضافه کار، مرخصي، ماموريت و غیره را از طریق کارتابل مشاهده و بررسی نمایند.
این نرم‌افزار امکان اتصال به دستگاه‌های کارتخوان و ساعت‌خوان را دارا بوده؛ همچنین این امکان در نظر گرفته شده است که این نرم‌افزار به‌طور مستقل و بدون نیاز به اتصالِ دستگاه‌های کارتخوان و ساعت‌خوان، مورد استفاده قرار گیرد که در این حالت تردد پرسنل از طریق فایلی به سیستم انتقال می‌یابد.

ارتباط تصویری

 ارتباط صوتی و مذاکره آنلاین طرفین
با استفاده از امکان ارتباط تصویری در نرم‌افزار اتوماسیون اداری شماران، کاربران می‌توانند بدون استفاده از تلفن ارتباط تصویری و یا متنی داشته باشند.

نظارت بر فعالیت‌های سازمان(BAM)

  • تعریف زمان استاندارد برای هر یک از فعالیت‌ها
  • نمایش حجم فعالیت‌های انجام شده در هر یک از نقاط فرآیند
  • تشخیص گلوگاه‌ها از نظر تعداد و زمان انجام کار
  • مدیریت بهتر منابع انسانی جهت انجام فعالیت‌های مهم
  • تشخیص مشکلات مربوط به عدم طراحی مناسب ساختارهای سازمانی

تبدیل سیستم‌های اطلاعات مدیریت به سیستم‌های فرآیندی

نرم‌افزار اتوماسیون اداری شماران قابلیت اتصال به سیستم‌های اطلاعات مدیریت را دارا می‌باشد. از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این نرم‌افزار امکان اتصال به نرم‌افزار جامع و یکپارچه پویا در حوزه‌های مالی، اداری، بازرگانی، تولیدی، مهندسی و همچنین سایر سیستم‌های اطلاعات مدیریت (MIS) محسوب می‌گردد.

با بهره‌مندی از این امکان، سیستم‌های اطلاعات مدیریت از یک مدل مردابی و ساکن به یک مدل فرآیندی و پویا تبدیل می‌گردد و گزارشات متنوعی از این سیستم‌ها در اختیار مدیران قرار می‌گیرد و نتیجه کار، به سیستم متصل شده انتقال می‌یابد.