سوالات متداول

سوالات متداول

در زیر پاسخ سوالات خود را مشاهده می نمایید . درصورت تمایل می توانید سوالات خود را از طریق فرم انتهای صفحه از ما بپرسید .

بله شماران سیستم با دارا بودن سبد کامل محصولات نرم افزاری در حوزه های مالی ، بازرگانی، تولید، مهندسی، بهای تمام شده و نرم افزارهای اداری از قبیل اتوماسیون اداری، نرم افزار ساز، داشبورد مدیریتی و bpms  و آرشیو مستندات پاسخگوی نیازهای سازمان ها می باشد.

بله گزارش‌ها بهای تمام‌شده و آنالیز بهای تمام شده در شماران سیستم علاوه بر محصول، بهای تمام‌شده نیمه ساخته را به تفکیک مواد دستمزد و سربار در اختیار قرار می‌دهد.

در نرم‌افزار تولید شماران سیستم ضایعات، دوباره کاری‌ها و توقفات به‌طور کامل قابل‌شناسایی است همچنین علل و دلایل وقوع آن قابل ثبت و گزارش‌گیری است تا بتوان با رفع آن بهبود در فرایندها را ایجاد کرد.
در ضمن علاوه بر تعداد قابلیت شناسایی ریالی این موارد نیز وجود دارد.

کدینگ شماران سیستم به‌صورت ده سطحی منطبق با نشریه 166 به‌صورت پیش‌فرض طراحی‌شده است ولی امکان تغییر در این کدینگ نیز وجود دارد.

این گزارش‌ها به‌صورت پیش‌فرض در داخل نرم‌افزار تهیه‌شده و آخر هر ماه به شرط کامل بودن اطلاعات در دسترس مدیران است.

گزارش خرید و فروش فصلی کاملاً منطبق با آخرین ورژن TTMS توسط نرم‌افزار تهیه‌شده و بدون هیچ تغییری می‌توان آن را در سایت دارایی بارگذاری نمود.

بله

مفاهیم ردیابی کالا بر اساس فیلدهای سفارش و ردیابی همچنین مشخصه‌های فنی کالا وجود دارد و علاوه بر ردیابی امکان شناسایی آن در یک کاردکس مجزا نیز برای کاربر فراهم می‌شود.

در نرم‌افزار یکپارچه شماران سیستم تولید یک بدنه جداگانه از نرم‌افزار نیست و پس از ثبت تولید به دلیل ارتباط یکپارچه با انبارهای پای خط تولید حواله و رسیدها به‌صورت اتومات صادر شده و کاردکس انبارهای پای خط بروز می‌گردد.

موجودی‌های داخل خط با ثبت گزارش تولید به‌صورت تعدادی قابل‌شناسایی است و با صدور سند حسابداری انبار و یا بهای تمام‌شده علاوه بر تعداد ریال نیز قابل‌شناسایی است.

یکی از مباحث مهم در تهیه بهای تمام‌شده جمع‌آوری اطلاعات از بطن تولید است و به دلیل اینکه در نرم‌افزار شماران سیستم تولید ثبت حواله و رسید را در انبار به‌صورت مکانیزه انجام می‌دهد.
با ثبت این موارد امکان هزینه‌یابی مستقیم در هر مرحله انجام می‌شود در پایان هر ماه با انجام محاسبه حقوق و استهلاک محاسبه بهای تمام‌شده ماهانه صورت می‌گیرد.

راهکار شماران سیستم ثبت دو فرم به‌عنوان ارسال کالا بر اساس فرمول ساخت به سازنده و دریافت کالا تکمیل‌شده با تغییر در ماهیت در فرم تولید کالا توسط سازنده است.
این فرم کاربردی چندگانه دارد
صدور سند حسابداری برای ثبت در حساب تأمین‌کننده و موجودی مواد و کالا
کنترل موجودی نزد پیمانکار با ایجاد یک کاردکس مجازی و ثبت مواد مصرف‌شده بر اساس ضریب مصرف و کاهش میزان موجودی نزد پیمانکار
کنترل کیفی کالای تحویل‌شده

اسناد بهای تمام‌شده صادر شده توسط سیستم قابل ره‌گیری تا سطح گزارش‌ها تولید است.
همچنین می‌توان گزارش را در گزارش‌ها انبار، مرور و تراز حساب ره‌گیری نمود.
به‌طور خلاصه سند بهای تمام‌شده در نرم‌افزار قابل‌اثبات است. انطباق بهای تمام‌شده با گزارش مصرف مواد در انبار و یا سرفصل‌های جذب مواد –دستمزد و سربار در حسابداری

به دلیل یکپارچگی نرم‌افزار در حوزه بازرگانی و تولید با محاسبات یکپارچه در نرم‌افزار سود و زیان قابل‌محاسبه است.
در حوزه بازرگانی با محاسبه بهای تمام‌شده کالای خریداری‌شده بر اساس استاندارد شماره 8 و مقایسه آن با آمار فروش سود و زیان قابل‌محاسبه است.
در حوزه تولید با ثبت گزارش تولید و شناسایی هزینه‌ها مواد دستمزد و سرباز و مقایسه آن با فروش سود و زیان شناسایی می‌گردد.

با استفاده از نرم‌افزار برآورد بهای تمام‌شده از بهای تمام‌شده استاندارد در نرم‌افزار امکان محاسبه بهای تمام‌شده به‌صورت برآوردی وجود دارد.

مواد با در نظر گرفتن آخرین نرخ خرید، میانگین و یا درصد افزایش مجار و همچنین قیمت کف خرید بازار قابل‌شناسایی است.

دستمزد بر اساس دستمزد ماه خاصی از ماه‌های سال و یا درصد افزایش برای دوره‌های آتی قابل‌شناسایی است.

سربار نیز امکان پیش‌بینی و مشابه‌سازی در نرم‌افزار دارد.

همچنین این زیر سیستم امکان اجرای فرمول‌های ساخت برآوردی برای تغییر در میزان مصرف مواد و نیروی انسانی را به کاربر می‌دهد که امکان مشابه‌سازی فرایند تولید را دارد.

قابلیت پیش‌بینی گزارش مصارف و منابع در حال و طی دوره‌های آتی در نرم‌افزار وجود دارد.
همچنین به دلیل ماهیت پارامتریک این گزارش امکان اضافه و حذف نمودن برخی آیتم‌ها، ثبت برخی پیش‌بینی‌های شفاهی نیز در این فرم به کاربر داده می‌شود.

بله با استفاده از گزارش پیگیری فرایندها این امکان را به شما می دهد که بسادگی فرایندهای سازمان را بررسی و اقدامات لازم را انجام دهید

بله و علاوه بر محاسبات اسناد مربوط به ذخیره باز خرید خدمت و عیدی پاداش نیز بصورت ماهانه ثبت میگردد .

بله ثبت کارت اموال و ثبت تغییرات مربوط به دارایی همچنین ثبت اسناد استهلاک بصورت ماهانه با روش های تایید شده نیز در نرم افزار وجود دارد

بله یک گزارش بابت این نیاز بطور خاص در گزارشات تولید وجود دارد .

شما با استفاده از نرم افزار تولید کارفرمایی می توانید این نیاز را برآورده نمایید

برای ما پیام ارسال کنید

برای ما پیام بگذارید...
تیم پشتیبانی ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.