مدیریت فرایندهای کسب و کار – ShAuto BPMS

نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار شاتو (BPMS: Business Process Management software) یک راهکار مدیریتی می‌باشد که بواسطه ابزارهای تولید شده توسط شماران به‌صورت پیشرفته‌ای قابل پیاده‌‌سازی می‌باشد. در این راهکار ابزارهای شماران به کمک مدیران سازمان آمده، به‌طوریکه می‌توانند تمام فرآیندها و رخدادهای سیستم را مشاهده و در صورت نیاز مدیریت نمایند. از طریق گزارشات ارایه شده این سیستم می‌توان تصمیم‌گیری‌های استراتژیک سازمان را محقق نمود.
بدیهی است که هرچه ابزارها و نیز تحلیل‌های انجام شده توسط سیستم قویتر باشد، سیستم می‌تواند گزارشات دقیق تر و کاربردی‌تری در اختیار مدیران قرار دهد و از طریق مدیریت فرآیندها در زمان و هزینه صرفه‌جویی نموده و سیستم سازمانی را در بهترین حالت پیکره‌بندی نمود.
این نرم‌افزار می‌تواند با تشخیص گلوگاه‌های کاری در فرآیندهای مختلف سازمان مانند فرآیندهای درخواست، تولید، خرید و فروش به مدیران جهت اصلاح و یا تغییر کاربری گلوگاه‌ها، اطلاعات مناسب را در اختیار بگذارد. به‌طور مثال می‌توان در فرآیند خرید و در چرخه تامین مواد سرعت تامین و خرید را از طریق این سیستم استخراج نموده و آن را بهبود بخشید زیرا کندی این فرآیند می‌تواند منجر به عدم تولید و تحویل به‌موقع محصول و یا مواد اولیه مورد نیاز سازمان باشد.

این ابزار با قدرت تغییر و تنظیمات پیشرفته و همچنین امکان چند زبانه بودن می‌تواند در هر شرکت اعم از شرکت‌های داخلی و خارجی به‌منظور هوشمندسازی فرآیندهای کسب و کار به‌راحتی استقرار و پیاده‌سازی گردد. لذا با توجه به قابلیت‌های مذکور می‌توان در زمینه‌ صادرات این نرم‌افزار به کشورهای مختلف اقدام نمود.
نرم افزار شاتو BPMS بر اساس آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و تولید شده است. تاکنون نرم‌افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار شاتو (BPMS) در شرکت‌های مختلفی اجرا و پیاده‌سازی گردیده که این موضوع خود نشان دهنده موفقیت در تولید زیرساخت‌ها، رویکردها، تفکرها، تحلیل‌ها و ابزارها می‌باشد و آینده‌ای بسیار خوب برای این نرم‌افزار متصور است.

برخی از مزایای شاتو BPMS ShAuto​

بهره گیری از بستر متن باز Open Source با استفاده از پلت فرم .netcore مایکروسافت
عدم وابستگی به سیستم‌عامل و امکان استفاده از تمامی سیستم های عامل خانواده لینوکس
امکان استفاده از بانک های اطلاعاتی مختلف مانند Oracle و SQL
اجرای نرم‏افزار در محیط وب (Web Based)
استفاده از تکنولوژی پیشرفته آنگولار 5 Angular و Type Script
انعطاف پذیری با صفحات واکنش‌گر(Responsive) باقابلیت انطباق خودکار در تبلت و تلفن همراه
جلوگیری از بارگذاری مجدد صفحات و افزایش سرعت انتقال اطلاعات Single Page Application
سازگاری با نرم‏افزارهای کاربردی تلفن همراه Mobile Apps
سرعت بارگذاری بالای صفحات بر بستر وب و ویندوز با متد MVC
گزارش ساز قدرتمند و ابزار هوشمندی تجاری BI

قابلیت‌های شاتو BPMS ShAuto ​

مدیریت فرایند های کسب و کار “شاتو” BPMS

ایجاد، ذخیره، بازیابی و ویرایش گردش‌ کار و فرآیندها به‌صورت گرافیکی، …تعریف کامل فرآیند، اتصال چارت سازمانی به فرآیند، …