همگام با راهبران

همگام با راهبران

در حال حاضر بیش از 60 نفر در واحدهای گوناگون این شرکت مشغول به کار هستند . شرکت راهبران شماران سیستم در سال های گذشته سمینارهای گوناگونی در زمینه نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت شماران سیستم برگزار کرده است و در این سمینارها تلاش کرده است تا آخرین امکانات افزوده شده به نرم افزار و جدید ترین طراحی های خود را با توجه به تحولات فضای کسب و کار و هم چنین رشد و گسترش علمی حوزه مورد نظر به اطلاع مشتریان برساند . در این سمینارها به کارکنان مشتریان و سایر شرکت کنندگان گواهی نامه های معتبر ارائه شده است . علاوه بر آموزش آخرین دست آوردهای نرم افزاری و آخرین تحولات فضای کسب و کار و دانش به مشتریان ، این شرکت کوشیده است تا با برگزاری دوره های آموزشی فشرده در درون خود شرکت سطح دانش کارکنان را نیز به اندازه چشم گیری افزایش دهد و با اعطاء گواهی نامه های لازم به کارکنان ، توانسته است تا سطح کیفیت خدمات ارائه شده توسط ایشان را ارتقاء داده و به نحو موثری تضمین نماید .

شرکت راهبران شماران سیستم در سال 1387 به منظور ارائه تخصصی خدمات پس از فروش و افزایش رضایت مشتریان از شرکت شماران سیستم جدا و به عنوان یک شرکت مستقل تاسیس گردید . مهم ترین و شناخته شده ترین خدماتی که شرکت راهبران شماران سیستم به مشتریان ارائه می دهد عبارتند از :
1. آموزش نرم افزارها
2. نظارت بر استقرار و راه اندازی نرم افزارها
3. ارائه مشاوره
4. ارائه پشتیبانی فنی حضوری
5. ارائه پشتیبانی فنی غیر حضوری شامل پاسخ گویی تلفنی و سایر خدمات ON LINE
6. پشتیبانی شبکه

هم چنین در سال های گذشته با تاسیس واحد تضمین کیفیت و ارتقاء آن به سطح معاونت بازرسی و کیفیت ، به طور مستمر سطح کیفیت خدمات ارائه شده را نیز پایش کرده است . در شرکت راهبران شماران سیستم با یک کار طولانی مدت و یک فرهنگ سازی پایدار ، تصویر مشتری به عنوان شریک تجاری که دارای منافع مشترکی با شرکت و کارکنان آن هستند ، در ذهن تک تک افراد حک شده است و با توجه به همین رویکرد و همین دیدگاه رابطه نزدیک ، صمیمانه و تنگاتنگی بین کارکنان شرکت راهبران شماران سیستم و کارکنان کارفرما و هم چنین مدیران دو سازمان وجود دارد . بارها از زبان مدیران ارشد شرکت راهبران شماران سیستم شنیده شده است که خطاب به مدیران ارشد سایر سازمان ها گفته اند : « لطفا ما را کارمندان خود بدانید » .
درک و دریافت پیوستگی منافع سازمان ارائه دهنده خدمات با سازمان کارفرما ، موثر ترین راه برای افزایش سرعت و کیفیت خدمات است . با توجه به افزایش فروش شرکت شماران سیستم ، دامنه شرکت هایی که از شرکت راهبران شماران سیستم هم خدمات دریافت می کنند ، رشد چشم گیری یافته است و انتظار می رود طی 18 ماه آینده تعداد کارکنان این شرکت به 120 نفر افزایش یابد .

از سوی دیگر به منظور آشنایی دانشجویان و کارجویان با مجوعه نرم افزارهای تولید شده شرکت شماران سیستم ، شرکت راهبران سیستم در مجتمع ها و موسسه های آموزشی گوناگونی اقدام به برپایی دوره های آموزشی نموده و گواهی نامه های مرتبط و لازم را اعطاء کرده است که از مهم ترین آن ها می توان به برگزاری دوره ه های آموزشی حسابداری کاربردی در مجتمع فنی تهران و جهاد دانشگاهی اشاره کرد . یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط این شرکت که در سال های گذشته با استقبال چشم گیر مشتریان رو به رو شده است ، بازرسی های دوره ای و تهیه و ارائه چک لیست های اطلاعاتی و فنی بوده است . در حال حاضر در واحدهای اجرایی این شرکت حسابداران زبده ای که تسلط کامل بر مفاهیم حسابداری مدیریت دارند و دارای تجربیات ارزنده ای در این زمینه هستند کار می کنند که شرکت را قادر به ارائه مشاوره های کارآمد در زمینه حسابداری صنعتی کرده است . این توانایی نیروی انسانی در کنار مزیت مطلق نرم افزار پویا در زمینه محاسبه بهای تمام شده که بنا بر اعتراف بسیاری از کارشناسان و اهل فن فاصله آن با ابزارهای مشابه ارائه شده توسط رقبا بسیار زیاد است ، شرکت راهبران شماران سیستم را بدل به یک شرکت برتر در ارائه مشاوره در زمینه بهای تمام شده و سایر مفاهیم وابسته به حسابداری مدیریت کرده است .