فرم ثبت نام

 به مناسبت سی و هشتمین سالگرد تاسیس گروه شماران برنامه صعود گروهی به قله توچال برگزار خواهد شد. این برنامه برای اعضای خانواده شماران {همکارانی که در سال های فعالیت شماران سابقه همکاری با ما را داشته اند و شرکای تجاری (مشتریان،نمایندگان و عاملیت های فروش) } خواهد بود . 
همراهان گرامی در این برنامه لازم است تجهیزات مناسب صعود را داشته باشند و با توجه به درجه سختی برنامه، تجربه صعود به قله توچال یا برنامه های مشابه را داشته باشند. اگر در این خصوص هر گونه سوالی داشته باشید می توانید با ما در ارتباط باشید تا جزئیات بیشتر و اطلاعات لازم را برای شما ارسال نماییم. (02189334 داخلی  501)
منتظر حضور گرم شما هستیم. 
لازم به ذکر است مهلت ارسال فرم به دلیل محدودیت ظرفیت تا پایان روز 12 تیرماه می باشد. اولویت حضور با افرادی است که زودتر ثبت نام نموده اند.  
با هم در مسیر صعود به قله توچال
برنامه صعود: از ساعت 18:30 دقیقه پنج شنبه 23 تیرماه در میدان کوهنورد آغاز و شب در پناهگاه شیرپلا استراحت نموده سپس روز بعد صعود به قله را در پیش خواهیم داشت. پس از صعود برگشت از ایستگاه 7 به 1 با تله کابین می باشد. در انتها با صرف ناهار در رستوران کنار شما جشن را به پایان می رسانیم.

فرم ثبت نام صعود گروهی به توچال

همراهان گرامی لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل فرمایید

نام و نام خانوادگی:
نام شرکت:
سابقه صعود:
تلفن همراه:
تلفن تماس ضروری
آیا تجهیزات لازم برای صعود را دارید ؟
در صورتیکه هرگونه سوالی درباره این برنامه دارید از ما بپرسید تا با شما تماس بگیریم