نرم افزار داشبورد مدیریتی

نرم افزار داشبورد مدیریت یکی از ابزار هایی می باشد که برای ارائه تمام KPI های مدیریتی مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم داشبورد مدیریتی این امکان را برای مدیران فراهم می کند که با تکیه بر داده ها، بتوانند تصمیم گیری های سریع را داشته باشند. داشبورد مدیریتی شماران سیستم با استفاده از یک هوش تجاری (BI) فعالیت دارد.
نرم‌افزار داشبورد مدیریتی و هوش تجاری (BI)، جهت کمک بـه تصمیم‌گیری دقیق مدیر در پیشبرد اهداف سازمان توسعه داده شده است. علاوه بر این، ابزاری جهت ارزيابي عملكرد و نظارت بـر فعالیت‌هـا جهت هوشمندی کسب‌ و کار (BI) می‌باشند. نظارت مدیران بر وضعیت موجود در واحدهای مختلف سازمانی ویژگی منحصر بـه‌ فردی است کـه یک داشبورد فراهم می‌سازد ارائـه وضعیت کل مجموعه در یک دید مدیران را از نقاط قوت و ضعف و حتی نقاط بحرانی و گلوگاه‌های شاخص‌هـای سازمانی خـود مطلع می کند، تا با پیش‌بینی وضعیت سازمـان راهکارهای مناسبی اعمال نماید.
نـرم‌افـزار داشبورد مدیریتی شماران راهكار جامعی است كه هدف آن جمع‌آوری اطلاعـات لحظه‌ای از فعالیت‌هـايي است که طی فرآیندهای کسب‌ و کـار انجام می‌شود ایـن نـرم‌افـزار بـا تعریف شـاخص‌هـای کلیدی عملکرد هر بخش از سازمـان، بهترین ابزار مدیریتی را فراهم می‌سازد این ابزار لازمه هر سازمانی است که استراتژی بهره‌گیری از هوش تجاری را در کسب‌ و کـار خود اتخاذ نموده است.

 

نرم افزار داشبورد مدیریتی

ویژگی های نرم افزار داشبورد مدیریتی شماران

نرم افزار داشبورد مدیریتی شماران

امکانات سیستم داشبورد مدیریتی شماران

داشبورد مدیریت تحت وب شماران

نرم افزار داشبورد مدیریتی در پلتفرم ویندوز، در بسیاری از شرکت ها، معرفی و اجرا شده بود. اما یکی از نیازهایی که در بسیاری از محیط ها دیده می شود، استفاده از پلتفرم های تحت وب می باشد. همین موضوع نیز باعث شد تا تیم توسعه شماران سیستم، به فکر ساخت نرم افزار داشبورد مدیریتی تحت وب بکند.

داشبورد مدیریتی
نرم افزار داشبورد آمار ارزشمند فعالیت ها و گزارش های مختلف سازمان را می تواند به صورت گرافیکی و تحلیلی نمایش دهد و اهداف سازمان و میزان دستیابی به آن در کوتاه ترین زمان در اختیار مدیران قرار می گیرد.
امروزه تحت وب بودن نرم افزار داشبورد نیاز اصلی مدیران است این نرم افزار بستر مناسبی برای تصمیم سازی و تصمیم گیری سطوح مختلف مدیران است و اکثر مدیران نیاز به دستیابی به لحظه و مستقل از سیستم عامل گزارشات در داشبورد مدیریتی را دارند اکنون با ارائه نرم افزار داشبورد تحت وب این امکان برای مدیران سازمان های مختلف فراهم شده است.

ویژگی های داشبورد مدیریتی تحت وب

  • شاخص های کلیدی عملکرد با استفاده از فرمول ساز حرفه ای بر اساس پارامترهای سنجش
  • شاخص ها با تعریف نقطه هدف و محدودیت های کارایی هدف به صورت کاملا پارامتریک
  • گزارش های تحلیلی بر اساس نمادهای عقربه ای و تهیه نمودارهای آماری
  • گزارش عمقی شاخص ها و نمودارها بر اساس ساختار درختی
  • داشبورد اختصاصی برای هر یک از مدیران بر اساس تنظیمات پیش فرض

چرا باید از داشبورد مدیریت استفاده کنیم؟

در دنیای پر از تغییر امروز و در عصر دیجیتال، به روز بودن و همگام بودن با تغییرات تکنولوژیک و استفاده مناسب از ابزارهای مدیریتی ، اهرم بسیار پر قدرتی برای موفقیت سازمان ها است. یکی از مهمترین این ابزارها نرم افزار داشبورد مدیریت تحت وب می باشد. این نرم افزار در بستری مدرن و منعطف،فرایندها، داده ها را به اطلاعات معنادار تبدیل کرده و در یک لحظه اطلاعات مفید و دقیقی را در قسمت های مختلف سازمان، توسط نمودارها و گیج های معنا دار به مدیران ارائه می دهد.

امکانات نرم افزار داشبورد مدیریتی
همچنین تاثیر مستقیمی بر تصمیمات استراتژیک و عملیاتی سازمان دارد. اندازه گیری داده ها با اعمال شاخص های کلیدی )KPI (Key Performance Indicator عملکرد سازمان ها را قادر به شناسایی و ردیابی روند ها و برنامه ریزی برای تغییرات احتمالی آماده می کند، که این امکان یکی از مهمترین توانمندی های داشبورد مدیریتی شماران است.
با استفاده از داشبورد مدیریتی ارائه گزارشات به مدیران و صاحبان کسب و کار با سرعت و دقت بالا انجام شده و افراد برون سازمانی که مرتبط با کسب و کار باشند نیز به گزارشات مربوطه خود با حفظ امنیت اطلاعات، دسترسی خواهند داشت.
با توجه به توسعه نرم افزار در بستر متن باز .NetCore و Angular ارائه صفحات نرم افزار داشبورد مدیریتی در تلفن های هوشمند و دیگر دستگاه های ارتباطی به صورت Responsive (واکنش گرا) فراهم است. این قابلیت دسترسی به نمودارها و گزارشات را برای مدیران در هر مکان و هر زمان ایجاد می کند. نرم افزار داشبورد مدیریتی شماران یکی از ابزارهای راهکار ERP شماران سیستم است که در بستر یکپارچه با نرم افزارهای مالی، انبار، نرم افزار تولید، بهای تمام شده، منابع انسانی، اتوماسیون اداری، مدیریت فرایند ها و سایر نرم افزارها ارائه می شود.
این ابزار قابلیت اتصال به نرم افزارهای دیگر سازمان را نیز دارا می باشد و به صورت مجزا و عدم وابستگی به بانک های اطلاعاتی نرم افزارهای شماران قابل بهره برداری است.

محیط برنامه داشبورد مدیریتی شماران سیستم

برنامه داشبورد مدیریتی
سیستم داشبورد مدیریتی
بهترین نرم افزار داشبورد مدیریتی