همایش بازآفرینی مدیرمالی- آذر 93

انجمن حسابداران خبره ايران به عنوان پر سابقه ترين و بزرگترين انجمن حرفه اي حسابداري ايران (با قدمت بيش از 40 سال) مطابق سنت هر ساله یکی از پر مخاطب ترين گردهمايي صاحب نظران و حرفه اي هاي حسابداري و مالي ايران در قالب “سمينار تحولات پيش رو حرفه حسابداري و مالي در دوره گذار به محيط کسب و کار بين المللي را در 17 اذر 1393 در تالار خلیج فارس پژوهشگاه نیرو با حضور کارشناسان، خبرگان، صاحبنظران، و دانشگاهیان برجسته کشور برگزار کرد.

در همایش نیز شرکت شماران سیستم به عنوای یکی از حامیان حضور گسترده ای داشت و در نمایشگاه جانی این سمینار راهکار شماران سیستم برای مدیران مالی و همچنین کسب‌وکارهای بین المللی ارائه گردید.
غرفه شماران سیستم نیز با حضور سرکار خانم مرادی با استقبال خوب متخصصان، تحلیلگران مالی و فعالان صنعت نرم افزار روبه‌رو گردید که با حضور اعضای اصلی انجمن مذاکرات و گفتگوهای تعاملی با سایر اعضاء داشتند.
همچنین، با توجه به تقارن روز برگزاری این سمینار با هفته گرامیداشت حسابدار، پس از برگزاری این سمینار، آیین گرامیداشت روز حسابدار با حضور شرکت کنندگان در سمینار، اعضای انجمن، و میهمانان ویژه از دانشگاهها، انجمنها، نهادها، و سازمانهای حسابداری ایران تا ساعت 22.00 به طول انجامید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *