ارائه تجربه موفق خانم مرادی در چهاردهمین همایش زنان کارآفرین با محوریت هارمونی زندگی و کار در دانشگاه بین المللی قزوین

چهاردهمین همایش زنان کارآفرین، به همت انجمن زنان کارآفرین و اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین یکشنبه28 بهمن‌ماهباهدف، همکاری و تعامل با نهادهای متناظر، سازمان‌های دولتی و عمومی به‌خصوص دانشگاه‌ها، ارائه نظر مشورتی و حقوقی، تهیه بانک اطلاعاتی، بررسی و تحقیق درباره فرصت‌ها، مشکلات، نیازها و اولویت‌های اعضای کسب‌وکار در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد .

در این همایش، مؤسس و رئیس هیات مدیره شرکت شماران سیستمبه معرفی و سابقه شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ شماران سیستم به‌عنوان بزرگ‌ترین گروه شرکت‌های خانوادگی در صنعت نرم‌افزار پرداخت و عنوان نمود گروه شرکت‌های شماران سیستم با تأسیس شرکت‌های تخصصی تلاش دارد دامنه فعالیت‌های خود را افزایش دهد و هم‌اکنون با 4 شرکت تخصصی در حال فعالیت در عرصه داخلی و خارجی است.

 

 

سرکار خانم فرحناز مرادی به‌عنوان کارآفرین زن در ادامه سخنانی را در حوزه وضعیت کارآفرینی در ایران و همچنین کسب‌وکار خانوادگی تجارب  کشورهای دیگر را ارائه کردند و تاثیر کسب و کار خانوادگی بر تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی در کشورهای مختلف آمارهایی را ارائه کردند .

 ایشان در  ادامه شاخص هایی را برای بقا و استمرار کسب و کارهای خانوادگی مطرح کردند که اهم آن را  این‌گونه برشمرند:

  • تعیین نمودن اهداف سازمانی با نگاه کسب و کار خانوادگی  
  • برنامه‌ریزی بر اساس اهداف سازمانی
  • ارزیابی عملکرد و بررسی انحراف از برنامه
  • شناخت توانایی خود و افراد خانواده در کسب‌وکار
  • تعیین مرزهای مسئولیت و شرح وظایف هریک از افراد خانواده در کسب و کار
  • تفکیک مسائل کسب‌وکار از خانواده

بازرس انجمن زنان کارآفرین، در پایان سخنرانی خود افزود در زندگی هیچ‌چیز ارزشمندتر از آرامش، شادمانی و رضایت خاطر نیست که با ایجاد تعامل و هارمونی کار وزندگی می‌توان به موفقیت و خوشنودی دست‌یافت.

در ادامه این همایش از مجموع ۱۵ مقاله دریافت شده، ۴ مقاله ارائه گردید و طی دو پنل تخصصی و بخشهای علمی و اجرایی، تبادل‌نظر در خصوص تعادل بخشی زندگی زنان و کار صورت گرفت.

در پایان این مراسم پنج بانوی کارآفرین برتر که به شرح زندگی و نحوه کسب موفقیت در عرصه کارآفرینی خود پرداختند و تجارب ارزشمند خود را در اختیار مخاطبان قراردادند با اهدای لوح و تندیس و هدایا موردتقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *