داشبورد مدیریتی شماران سیستم محصولی مدرن و منعطف | شماران سیستم

داشبورد مدیریتی شماران سیستم محصولی مدرن و منعطف

در دنیای پر ازتغییر امروز و در عصر دیجیتال، به روز بودن و همگام بودن با تغییرات تکنولوژیک و استفاده مناسب از ابزارهای مدیریتی ، اهرم بسیار پر قدرتی برای  موفقیت سازمان ها  است. یکی از مهم ترین این ابزارها داشبورد مدیریت تحت وب می باشد به  گزارش واحد روابط عمومی شرکت شماران سیستم، داشبورد مدیریتی شاتو (تحت وب ) تولید شده با تکنولوزی جدید قابل استفاده در تمام سازمان ها آماده بهره برداری است .

این نرم افزار در بستری مدرن و منعطف،فرایندها،داده ها را به اطلاعات معنا دار تبدیل کرده و در یک لحظه اطلاعات مفید و دقیقی را در قسمت های مختلف سازمان ، توسط نمودارها و گیج های معنا دار به مدیران ارائه می دهد. همچنین تاثیر مستقیمی بر تصمیمات استراتژیک و عملیاتی سازمان دارد. اندازه گیری داده ها با اعمال شاخص های کلیدی  )KPI (Key Performance Indicator  عملکرد سازمان ها را قادر به شناسایی و ردیابی روند ها و برنامه ریزی برای تغییرات احتمالی آماده می کند، که این امکان یکی از مهمترین توانمندی های داشبورد مدیریتی شماران است. با استفاده از داشبورد مدیریتی ارائه گزارشات به مدیران و صاحبان کسب و کار با سرعت و دقت بالا انجام شده و افراد برون سازمانی که مرتبط با کسب و کار باشند نیز به گزارشات مربوطه خود با حفظ امنیت اطلاعات ، دسترسی خواهند داشت.

 dashboard1

با توجه به توسعه نرم افزار در بستر متن باز .NetCoreو Angular ارائه صفحات نرم افزار داشبورد مدیریتی در تلفن های هوشمند و دیگر  دستگاه های ارتباطی به صورت Responsive (واکنش گرا) است که دسترسی به نمودارها و گزارشات را برای مدیران در هر مکان و هر زمان ایجاد می کند. نرم افزار داشبور مدیریتی شاتو یکی از ابزارهای راهکار ERP شماران سیستم است که در بستر یکپارچه با نرم افزارهای مالی ،انبار ،تولید ، بهای تمام شده  ، منابع انسانی ، اتوماسیون اداری  ، مدیریت فرایند ها و سایر نرم افزارها ارائه می شود.

این ابزار قابلیت اتصال به نرم افزارهای دیگر سازمان را نیز دارا می باشد و به صورت مجزا و عدم وابستگی به بانک های اطلاعاتی نرم افزارهای شماران قابل بهره برداری است.

                                                              با شماران هوشمندانه مدیریت کنید

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *