آغاز تولید چیپ‌هایUSBتایپC

شماران سیستم – شرکت اترون ساخت چیپ های یو اس بی تایپ سی را آغاز کرده است تا این پورت استاندارد به زودی همه گیر شده و دوره جدید را شروع کند.

شرکت اترون ساخت چیپ‌های یو اس بی تایپ سی را آغاز کرده است تا این پورت استاندارد به زودی همه گیر شده و دوره جدید را شروع کند.

به گزارش شماران سیستم، این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که بسیاری از شرکت‌های تولید قطعات جانبی سخت‌افزاری پیش‌ازاین برای این کار ابراز تمایل کرده بودند ولی اترون به عنوان یکی از پیشگامانت این امر شروع به فعالیت کرده است.

شرکت اترون این چیپ‌ها را برای دستگاه‌های مختلف تولید می‌کند و می‌توان بر روی ابزارهای همراه یا ابزارهای بزرگ‌تری مانند کامپیوترهای خانگی نیز از این چیپ ها استفاده کرد.

937302

 

شرکت اترون در طول سال گذشته میلادی توانست تا به یک رکورد جدید در فروش برسد و در طول ده ماه گذشته نیز به صورت منظم با رشد فروش و سوددهی روبرو بوده است.

کابل‌های یو اس بی تایپ سی به‌تازگی به عنوان استاندارد آینده اتحادیه اروپا برای درگاه‌های یو.اس.بی به تصویب رسیده است و می تواند داده‌ها را با سرعتی برابر با ۱۰ گیگابیت بر ثانیه از دستگاهی به دستگاه دیگر انتقال بدهد.

این استاندارد به زودی مشکل تعدد شکل‌های یو.اس.بی برای دستگاه‌های مختلف را رفع خواهد کرد و تمامی دستگاه‌ها از جمله تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت ها، جی‌پی‌اس‌ها، لپ‌تاپ‌ها و غیره نیز از آن استفاده خواهند کرد تا بتوان از یک کابل برای چندین دستگاه بهره گرفت.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *