آلمان قهرمان جام جهانی فوتبال 2014 می‌شود

پیش‌بینی شرکتEAبراساس سیستم‌های شبیه‌ساز هوشمند
آلمان قهرمان جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ می‌شود
شماران سیستم – این شرکت از یک سیستم شبیه‌ساز پیشرفته استفاده کرد که درآن 32 تیم شرکت‌کننده در مسابقات جامجهانی حضور دارند و به صورت کاملا واقعی و در شرایط مشابه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ هفته آینده آغاز می‌شوند. بسیاری از علاقه‌مندان به این ورزش بر این باورند که تیم ملی برزیل یا آرژانتین در این مسابقات به قهرمانی می‌رسد.
اما شرکت Electronic Arts که بازی رایانه‌ای محبوب FIFA ۱۴را هم عرضه کرده است نظر متفاوتی دارد.

به گزارش شماران سیستم،‌ شرکت Electronic Arts که از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای در جهان محسوب می‌شود، برای مسابقات جام جهانی فوتبال پیش‌بینی‌های متفاوتی منتشر کرد که توجه همه علاقمندان را به خود جلب کرده است.

این شرکت از یک سیستم شبیه‌ساز پیشرفته استفاده کرد که در آن ۳۲تیم شرکت‌کننده در مسابقات جام جهانی حضور دارند و به صورت کاملا واقعی و در شرایط مشابه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

نتایج حاصل از بازی‌های شبیه‌سازی شده در این سیستم نشان داد که تیم میلی کشور آلمان بیش از دیگر کشورها شانس برنده شدن و دارد و از هم‌اکنون احتمال می‌رود که این تیم قهرمان جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ شود.

933173

در بیانیه اینشرکت الکترونیکی بزرگ اعلام شد: «EA موفق شد مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ را به صورت کاملا واقعی شبیه‌سازی کند و ۳۲ تیم شرکت‌کننده در این بازی‌ها را در شرایط کاملا واقعی، با تکنیک‌های خاص خود و اصولی که دنبال می‌کنند مورد آزمایش قرار دهد.»

در ادامه این بیانیه اعلام شد: «با استفاده از این سیستم شبیه‌ساز پیش‌بینی شده است که در مسابقه نهایی بازیکنان آلمان تیم ملی را در استادیوم Maracanã در تاریخ ۱۳ ژوئیه با نتیجه ۲ بر ۱ شکست می‌دهند.»

اگر این پیش‌بینی‌ها درست باشد، کشور آلمان برای چهارمین بار قهرمان جام جهانی فوتبال می‌شود و البته، این نخستین باری خواهد بود که یک تیم اروپایی در آمریکایی جنوبی جام جهانی فوتبال را به‌دست می‌آورد.

933174

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *