اختراع جدید سامسونگ: نمایشگر تاشو با قابلیت‌های گیمینگ

شماران سیستم – شرکت سامسونگ توانسته است تا یک اختراع جدید را به ثبت برساند که شامل یک نمایشگر تاشو است که به‌صورت ویژه برای استفاده برای قابلیت‌های ویژه گیمینگ طراحی شده است.

 

شرکت سامسونگ توانسته است تا یک اختراع جدید را به ثبت برساند که شامل یک نمایشگر تاشو است که به‌صورت ویژه برای استفاده برای قابلیت‌های ویژه گیمینگ طراحی شده است.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی gsmarena، تلفن‌های همراه تاشو سال‌هاست از دوران اوج خود فاصله دارند، و حتی عرضه نخستین تلفن همراه هوشمند دارای نمایشگر تاشو توسط شرکت ZTE نیز تقریبا با شکست روبرو بوده است.
با این وجود، شرکت سامسونگ قصد دارد تا سیستم جدیدی را به شکل "تا شو" عرضه کند و بر همین اساس حق اختراع جدیدی را به صورت رسمی به ثبت رسانده است.

این اختراع که می‌توانید تعدادی از تصاویر آن را در این خبر مشاهده کنید، شامل یک نمایشگر مربع است که از میان به دو بخش تقسیم شده و قابل تا شدن است.

 

162

علیرغم این‌که به نظر می‌رسد که این محصول برای تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده است، باید گفت که هدف سامسونگ از این پروژه، اساسا استفاده از این نمایشگر برای بازی‌های کامپیوتر بوده است.

از نظر فنی، هر یک از نمایشگرها به دوربین و بلندگو و میکروفون مخصوص خود مجهز خواهند بود و به این ترتیب می‌توان یکی از آنها را کاملا خاموش کرده و از کار انداخت، در حالی که شاهد هیچ اختلالی در عملکرد دستگاه پیش نیاید.

با توجه به این اطلاعات اولیه منتشر شده می‌توان تجربه‌ای مشابه با کنسول همراه نینتندو تری دی اس را بر روی یک تلفن همراه هوشمند در اختیار داشت.

شایان‌ ذکر است که هنوز مشخص نشده است که کدام تلفن همراه سامسونگ قرار است تا بر اساس این اختراع جدید عرضه شود، یا این‌که چه زمانی ممکن است شاهد نخستین ظهور این ساختار در بازار واقعی باشیم.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *