ادوارد اسنودن : از ترامپ نترسید

شماران سیستم – «ادوارد اسنودن» کارمند اسبق سازمان NSA در سخنرانی جدید خود اعلام کرد که نیازی نیست از صحبت ‌ها و سیاست ‌های «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا ترسید.

«ادوارد اسنودن» کارمند اسبق آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) در آخرین صحبت‌های خود اعلام کرد به دنبال انتخاب «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور، آمریکا به زودی با یک بحران جدی مواجه می‌شود.

4

 

به گزارش شماران سیستم به نقل از زد.دی.نت، او گفت بسیاری از مردم از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا احساس خطر می‌کنند و در این زمینه طی روزهای گذشته تظاهرات فراوان در خیابان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و فضاهای عمومی انجام شده است و کاخ سفید نگران روزهای پیش‌رو است.

اسنودن از طریق تصاویر ویدیویی زنده و مستقیمی که در سالن تئاتر Pathé Tuschinski پخش می‌کرد در این زمینه توضیح داد که آمریکا می‌بایست بسیار محتاط عمل کند و در این زمینه ترس زیادی از سیاستمدار جدید خود نداشته باشد.
از زمان انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور این نخستین سخنرانی اسنودن بود و او اظهار داشت که با این انتخاب نباید از ترامپ ترسید. در عوض صنعت IT و به خصوص سیستم‌های امنیتی می‌بایست از سیاست‌های جدید دولت آمریکا واهمه داشته باشند. زیرا این احتمال وجود دارد که ترامپ رویه جدید جاسوسی از اطلاعات مردم را در پیش بگیرد.

او گفت: «همه ما امید زیادی به اوباما داشتیم، زیرا او میانه‌رو بود. با این وجود، متاسفانه دفتر اوباما هم تخلفات فراوانی را در طول فعالیت خود انجام داد. او به قول‌هایی که داده بود عمل نکرد. بر این اساس نباید زیاد از ترامپ و سیاست‌های او ترسید.»
 

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *