افشای اطلاعات عرضه و قیمت سرویس بازی گوگل

شماران سیستم –  گوگل که چندی است برنامه خود برای ورود به دنیای بازی کامپیوتری را علنی کرده است، جزئیات بیشتری را در رابطه با سرویس استریم بازی استادیا منتشر کرد.

 

 

شرکت گوگل که چندی است برنامه خود برای ورود به دنیای بازی کامپیوتری را علنی کرده است، جزئیات بیشتری را در رابطه با سرویس استریم بازی استادیا منتشر کرد.
 
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی theinquirer، استادیا در ماه مارس رونمایی شد ولی از آن زمان تا امروز اطلاعات تکمیلی دیگری در دسترس نبود. با این‌ حال گوگل به‌تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با این سرویس منتشر کرده است
گوگل به‌ منظور استفاده کامل از پتانسیل‌های این سرویس، سرعت اینترنت حداقلی 35 مگابیت بر ثانیه را پیشنهاد داده استاین امر به خاطر آن است که بازی‌ها به‌صورت 4K UHD HDR پخش می‌شوند.

با این‌ حال کاربرانی که حاضرند از کیفیت پخش 4K بگذرند می‌تواند سرعت یادشده را تا 10 مگابیت بر ثانیه کاهش بدهند.

استادیا به قیمت 119 پوند عرضه می‌شود و کیت استارتر این سرویس شامل یک دسته بازی استادیا، یک کروم کست الترا و یک حساب کاربری سه‌ماهه است.
با این‌ وجود انجام برخی از بازی‌های به‌روز نیازمند صرف پول بیشتری است، اما شمار زیادی از بازی‌های شامل طرح 7.99 پوندی خواهند شد.
دسته‌های بازی این سرویس از سال 2020 میلادی به‌صورت جداگانه قابل خریداری خواهند بود و به شما اجازه خواهند داد تا در بازی‌های چندکاربره وارد شوید یا با دستگاه کروم کست خود استادیا را اجرا کنید
اما روش استفاده از این سرویس به چه صورت است؟
بسیاری از کمپانی‌های بزرگ در زمینهٔبازی‌سازی هم‌اکنون در این سرویس ثبت‌نام کرده‌اند که شامل تومب رایدر، اساسینز کرید، دوم و فاینال فنتزی هستند. با این‌ حال بازی فورتنایت هنوز در این سرویس موجود نیست و اقدامی از سوی کمپانی سازنده این بازی در رابطه با ادغام در این سرویس دیده نمی‌شود
افرادی که در مشترک استادیا نیستند نیز می‌تواند بازی‌های آن را خریداری کنند، اما نسخه‌هایی که در اختیارشان قرار می‌گیرد با کیفیت HD عرضه خواهد شد.
در نهایت انتظار می‌رود که این سرویس در سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی فعال شود
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *