اقدام گوگل برای مقابله با تبلیغات جعلی که از تکنولوژی استفاده می‌کنند

شماران سیستم –  «از آنجا که فعالیتهای متقلبانه در خارج از پلتفرم ما انجام می‌شوند، تفکیک و تشخیص نقش‌آفرینان بد از ارائه‌دهندگان مشروع به طرز فزایندهای کار دشواری شده است».

 

 

غول جست‌وجوی اینترنتی، گوگل، متوجه افزایش تعداد آگهی‌های گمراه‌کننده شده است.
به گزارش شماران سیستم به نقل از cnet، گوگل، به دنبال افزایش موارد تجربه شده «گمراه‌کننده»، در صدد محدود کردن تبلیغات برای سرویس‌های پشتیبانی از تکنولوژی طرف ثالث است.
بر اساس آنچه در یک پست اخیربلاگ این شرکت ذکر شده، این شرکت فعال در حوزه جست‌وجو چنین تبلیغاتی را در سطح جهانی محدود می‌کند و در عین حال یک برنامه راستی‌آزمایی آماده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که فقط ‌ارائه‌دهندگان مشروع» می‌توانند سرویس‌هایشان را ارائه کنند.
دیوید گرف، مدیر خط مشی محصولات جهانی این کمپانی، نوشت: «سال‌هاست که ما با آژانس‌های دولتی و قضائی برای چاره‌جویی درباره سوءاستفاده‌ها در این حوزه در حال کار و مشورت بوده‌ایم
«از آنجا که فعالیت‌های متقلبانه در خارج از پلتفرم ما انجام می‌شوند، تفکیک و تشخیص نقش‌آفرینان بد از ارائه‌دهندگان مشروع به طرز فزاینده‎‌ای کار دشواری شده است».

 

scam

 

وی اذعان دارد که این اقدامات از تمام رفتارهای متقلبانه جلوگیری نخواهد کرد، ولی می‌گوید که چنین کاری کار را برای آنها دشوارتر خواهد کرد، گوگل قبلا با اقدامات متقلبانه در سایت خریدش مقابله کرده بود؛ در آن موضوع یکی از مسئولان اجرائی آن در زمان خرید یک هدست بلوتوث با کلاهبرداری مواجه شده بود. همچنین این شرکت اقداماتی علیه تبه‌کارانی که با استفاده از نام این شرکت اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کردند انجام داده است.

 

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *