امکان استریم تورنت به‌صورت مستقیم از روی مرورگر

شماران سیستم – وب‌سایت پایرت بی (Pirate Bay) به‌تازگی خدمات جدیدی در زمینه نقض کپی‌رایت به کاربران خود ارائه کرده است که موجب می‌شود تا بتوان فایل‌های تورنت ر ابه‌صورت مستقیم از روی مرورگر وب استریم نمود.

وب‌سایت پایرت بی (Pirate Bay) به‌تازگی خدمات جدیدی در زمینه نقض کپی‌رایت به کاربران خود ارائه کرده است که موجب می‌شود تا بتوان فایل‌های تورنت را به‌صورت مستقیم از روی مرورگر وب استریم نمود.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Gizmodo، وب‌سایت Pirate Bay به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه فایل‌های تورنت، بارها مورد تهاجم مراکز حفاظت از کپی‌رایت قرار گرفته است ولی هنوز به کار خود ادامه داده و از این حملات بی آسیب مانده است.

به‌تازگی این وب‌سایت، خدمات جدیدی را به کاربران خود ارائه کرده است که بر اساس آن می‌توان فایل‌های تورنت را به‌صورت مستقیم از روی مرورگر وب، استریم کرد.

پیش‌ از این برای انجام استریم فایل‌های تورنت، نیاز به یک نرم‌افزار نسخه کاربری برای تورنت وجود داشت ولی با کمک پلاگین جدید ارائه‌شده توسط این وب‌سایت می‌توان به‌راحتی این کار را با کمک مرورگر وب به انجام رساند.

گفته می‌شود که این پلاگین ویژه توس تعدادی از اعضای وب‌سایت پاپ کورن تایم طراحی شده است که این وب‌سایت نیز برای مدت‌های طولانی به علت استریم آنلاین فیلم‌های روز جهان مورد خشم حامیان حقوق مالکیت نرم‌افزاری قرار داشته است.

شایان‌ذکر است که این پلاگین بر روی مرورگرهای گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر قابل نصب است.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *