انجام وظایف اداری با به‌روزرسانی دستیار هوشمند گوگل آسان‌تر خواهد شد

 

شماران سیستم – بسیاری از کمپانی‌ها این روزها با دورکاری کارمندان خود کنار آمده و حتی آن را به برای خود مقرون به صرفه‌تر می‌دانند. همراه با این تغییرات نیاز است که کارمندان نیز ابزاری در اختیار داشته باشند تا بتوانند علاوه بر ارتباط موثر با یکدیگر، وظایف محول شده را به خوبی انجام بدهند. گوگل با دانش به این موضوع بخش ورک پلیس خود را به قابلیت‌های مهمی به روز کرده است.

workspace


کاربران گوگل ورک پلیس از این پس می‌توانند از دستیار هوشمند این کمپانی به منظور مدیریت بهتر روند کاری خود استفاده کنند.
 
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، بسیاری از کمپانی‌ها این روزها با دورکاری کارمندان خود کنار آمده و حتی آن را به برای خود مقرون به صرفه‌تر می‌دانند. همراه با این تغییرات، نیاز است که کارمندان نیز ابزاری در اختیار داشته باشند تا بتوانند علاوه بر ارتباط موثر با یکدیگر، وظایف محول شده را به خوبی انجام بدهند.
گوگل با دانش به این موضوع بخش ورک پلیس خود را به قابلیت‌های مهمی به‌روز کرده است.
  
یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسانی آن است که بالاخره قابلیت دستیار هوشمند از حالت بتا درمی‌آید. شما از این پس می‌توانید از دستیار گوگل برای وصل شدن به جلسات آنلاین، دریافت رخدادها در تقویم گوگل و ارسال پیام استفاده کنید.
این قابلیت هم اکنون روی تلفن‌های همراه فعال است و برای صفحه نمایش‌ها و بلندگوهای هوشمند نیز به صورت بتا عرضه شده است.
 
همچنین قابلیت‌های مرتبط با صفحه نمایش دوم نیز در گوگل میت بیشتر شده است. شما از این پس می‌توانید با استفاده از هر دستگاهی از قبیل نست هاب مکس در هر گفت‌وگو، نظرسنجی یا سوال و جواب شرکت کنید.
همچنین این نرم‌افزار تماس ویدیویی به قابلیت‌های استریم زنده از قبیل نظرسنجی‌ها، سوال و جواب و کپشن زنده مجهز شده است. از سایر قابلیت‌های عرضه شده برای گوگل میت می‌توان به نمای کاشی مانند متحرک و پشتیبانی از قابلیت تصویر در تصویر یا تقسیم صفحه نمایش برای تلفن همراه اشاره کرد.

workspace2

 
همچنین کارمندان خط مقدم شرکت‌ها به منظور برقراری ارتباط امن‌تر و موثر‌تر با تیم‌های سازمانی خود می‌توانند از قابلیت جدیدی به نام Google Workspace Frontline استفاده کنند.
تیم‌ها با استفاده از این قابلیت می‌توانند در بخش Sheets و Drive برنامه‌های AppSheet شخصی‌سازی شده ای ایجاد کنند که موجب می‌شود تا کارمندان بتوانند کار خود را دیجیتالی‌تر کنند.
گوگل اظهار داشته است که کارمندان با استفاده از این قابلیت می‌توانند به اطلاعات مورد نیاز هر دستگاهی به صورتی ایمن‌تر دسترسی داشته باشند. 
 
سایر به‌روزرسانی‌های این مجموعه بر مدیریت تمرکز و زمان کارمندان متمرکز است. گوگل به تازگی اعلام کرده است که کارمندان می‌توانند به منظور اطلاع به همکاران درباره زمان‌های در دسترس بودن برای انجام جلسات آنلایت، بلوک‌های زمانی چندگانه‌ای را تیک بزنند.
 
همچنین شما با استفاده از حالت جدید Focus Mode که برای رخدادها در نظر گرفته شده است می‌توانید بازه‌های زمانی ویژه ای را برای محدود کردن دریافت نوتیفیکشن‌ها تعیین کنید.
گوگل همچنین در آخر روز گزارشی از نحوه گذراندن آن روز کاری را برای شما ارسال خواهد کرد.
در نهایت ابزار امنیتی عرضه شده برای ورک پلیس در این به روز رسانی بیشتر شده است.
​​​​​​​ 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *