بازگشت گلکسی فولد سامسونگ

شماران سیستم –   سامسونگ از آن زمان تاکنون برای برطرف کردن این مشکل تلاش کرده است و ایده‌های متفاوتی دراین‌باره ارائه شده است. درنهایت این روزها از این همراه هوشمند خبرهای تازه‌ای به گوش می‌رسد و شایعات جدید حاکی از آن هستند که طراحی دوباره گلکسی فولد به پایان رسیده است و این پرچم‌دار به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

سامسونگ پس از مدتی طولانی از تعلیق و انتظار اعلام کرد که سرانجام در ماه سپتامبر تلفن همراه هوشمند گلکسی فولد را با طراحی جدید در بازارهای ویژه‌ای عرضه خواهد کرد.
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، سامسونگ سه ماه پیش عرضه تلفن همراه تاشوی گلکسی فولد را به دلیل ایراداتی که متخصصان از این همراه هوشمند تاشو 2000 دلاری گرفته بودند به تعویق انداخت.
یکی از اصلی‌ترین ایرادات مربوط به لولای متصل‌کننده دو صفحه نمایش این دستگاه به یکدیگر و نیز محافظ صفحه آن بود. البته کمپانی هواوی نیز متعاقب سامسونگ، عرضه تلفن همراه تاشوی میت اکس را به تعویق انداخت.
 
سامسونگ از آن زمان تاکنون برای برطرف کردن این مشکل تلاش کرده است و ایده‌های متفاوتی در این‌ باره ارائه شده است. در نهایت این روزها از این همراه هوشمند خبرهای تازه‌ای به گوش می‌رسد و شایعات جدید حاکی از آن هستند که طراحی دوباره گلکسی فولد به پایان رسیده است و این پرچم‌دار به‌زودی به بازار عرضه خواهد شد.
با این‌ حال اظهارات رسمی از جانب سامسونگ درباره این ادعا محدود به چند بیانیه کوتاه است.

 

 

سامسونگ دریکی از اخبار خود پیرامون عرضه گلکسی فولد اظهار داشته است که این تلفن همراه در ماه سپتامبر برای بازارهای خاصی ارائه خواهد شد. این کمپانی همچنین از چند تغییر جزئی در این همراه هوشمند پرده برداشته است که با شایعات گذشته همخوانی دارد.
این کمپانی در این رخداد گالری تصاویر این همراه هوشمند را نیز ارائه کرده است که تصاویر آن شباهت بسیار زیادی به گلکسی فولد قبلی دارد.
لایه محافظ بالای صفحه نمایش 7.3 اینچی گلکسی فولد هم‌اکنون از حاشیه‌ها فراتر رفته است و پوشش لولای بالایی و پایینی این دستگاه به‌منظور حفاظت آن در برابر اجزای ریزی که ممکن است به داخل راه پیدا کنند، بهبود یافته است. علاوه بر این لایه‌های فلزی دیگری در زیر این صفحه نمایش تاشو قرار گرفته است و فضای بین لولا و بدنه کاهش پیدا کرده است.
با این‌ وجود سامسونگ هنوز مشخص نکرده است که این همراه هوشمند را در کدام بازارها عرضه خواهد کرد و تنها به نوید افشای اطلاعات تکمیلی در آینده‌ای نزدیک‌تر اکتفا کرده است.
علاوه بر این سامسونگ در حال حاضر برای بهینه‌سازی نرم‌افزارها و خدمات آن‌ها برای انجام‌ وظیفه بهتر بر روی این سخت‌افزار جدید نیز کار کرده است.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *