تجهیز سه استادیوم ورزشی به پوشش شبکه 5G

شماران سیستم – ورزشگاه‌های چیس سنتر، پپسی سنتر و تاکینگ رستیم ریزورت آرنا در ایالات‌متحده از این پس به لطف همکاری‌های اپراتور ورایزن به فناوری 5G مجهز شده‌اند و تماشاگران مسابقات انجام شده در این استادیوم از این پس می‌توانند به هنگام تماشای بازی موردعلاقه خود از این فناوری نیز بهره ببرند.

 

 

گزارش‌ها حاکی از آن است که کمپانی ورایزن به‌عنوان یکی از اپراتورهای ایالات‌متحده پوشش 5G را در سه سالن اصلی بسکتبال و هاکی فعال کرده است.
به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، ورزشگاه‌های چیس سنتر، پپسی سنتر و تاکینگ رستیم ریزورت آرنا در ایالات‌متحده از این پس به لطف همکاری‌های اپراتور ورایزن به فناوری 5G مجهز شده‌اند و تماشاگران مسابقات انجام شده در این استادیوم از این پس می‌توانند به هنگام تماشای بازی موردعلاقه خود از فناوری 5G هم بهره ببرند.

 

PEPSICENTER

 

البته ورایزن اعلام کرده است که تجهیز استادیوم مدیسون اسکوور گاردن نیز در رأس کار قرار گرفته است.
این کمپانی قصد دارد تا پایان فصل 2019-2020 ده ورزشگاه را پوشش فناوری 5G  بیفزاید.

این پوشش‌های منطقه به منطقه و ساختمان به ساختمان در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا پوشش 5G حال حاضر بسیار محدود است.

در چنین شرایطی پهنای باند 5G به محیط‌های سربسته دوردست نمی‌رسد و به همین ترتیب ورایزن فعلا محیط‌های داخلی این ورزشگاه را به این پوشش تجهیز کرده است تا کاربران به‌راحتی بتوانند لحظات حساس مسابقات را با سرعتی بسیار بالا از طریق اینترنت ارسال کنند.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *