تصویری از ساعت لوکس و هوشمند هوآوی منتشر شد

بر اساس تصویر تبلیغی فاش شده، اولین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ور از شرکت هواوی با نام «هواوی واچ» معرفی خواهد شد. این تبلیغ به گونه‌ای طراحی شده که تمایل هوآوی را در تولید یک محصول لوکس، به خوبی آشکار کرده است.
 در تصویر منتشر شده از سوی هواوی، فردی خوش‌پوش ساعت هوآوی را در دست دارد و عبارت “طراحی ماندگار. هوشمند” زیر آن نوشته شده است. این تبلیغ حاکی از آن است که ساعت هوآوی به دلیل طراحی کلاسیک و بی‌عیب و نقص خود ماندگار خواهد بود و همچنین به تکنولوژی‌ها و اندروید ور مجهز خواهد شد.

«Richard Yu» مدیرعامل هوآوی در سپتامبر سال گذشته گفته بود که ساعت هوشمند این کمپانی مانند محصول Gear S سامسونگ یک محصول مستقل و بدون اتکا به گوشی‌های هوشمند خواهد بود. Gear S سامسونگ دارای ارتباط ۳G است، اما ساعت هوشمند هوآوی مجهز به شبکه‌ی ۴.۵G است. اطلاعات بیشتر در خصوص این ساعت را در کنگره جهانی موبایل دریافت خواهیم کرد. هوآوی اخیرا دستبند هوشمند خود را که از شبکه‌ی ۴.۵G LTE پشتیبانی می‌کند، معرفی کرد و به همین دلیل امکان دارد ساعت هوآوی نیز به جای ۴G با قابلیت ۴.۵G LTE معرفی شود.

هوآوی علاوه بر ساعت هوشمند، نسل جدید برخی از محصولات خود را نیز در کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی خواهد کرد. یکی از آن‌ها TalkBand B1 خواهد بود که یک دستبد هوشمند است و می‌توان از آن برای برقراری مکالمات صوتی استفاده کرد. محصول دیگر ممکن است Mediapad X1 باشد؛ این محصول که در میانه فبلت‌ها و تبلت‌ها جای می‌گیرد، دارای صفحه نمایش ۷ اینچی است و می‌توان با آن تماس‌های صوتی نیز برقرار کرد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *