تغییر بزرگ نرم‌افزار پینت در ویندوز 11

شماران سیستم – اعضای مایکروسافت اینسایدر به تازگی نسخه جدیدی از نرم‌افزار معروف و محبوب پینت را دریافت کرده‌اند که قابلیت‌های فراوانی نسبت به گذشته و نیز تغییرات زیادی داشته است.

paint2

اعضای مایکروسافت اینسایدر به تازگی نسخه جدیدی از نرم‌افزار معروف و محبوب پینت را دریافت کرده‌اند که قابلیت‌های فراوانی نسبت به گذشته و نیز تغییرات زیادی داشته است.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت  خبری تحلیلی neowin، با نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه عمومی ویندوز 11، کمپانی مایکروسافت نیز عرضه نرم افزارهای به‌روز شده و بازطراحی شده را به کاربران اینسایدر شروع کرده است. برای مثال این کمپانی چند روز قبل نسخه جدید نرم‌افزار بتای فوتوز را در کانال‌های بتا و پیش نمایش عرضه کرد و اخیرا هم نسخه بازطراحی شده نرم‌افزار پینت را به اعضای اینسایدر ارائه کرد.

از آنجایی که اعضای اینسایدر در حال حاضر از ویندوز 11 استفاده می‌کنند، می‌توانند نرم‌افزار پینت جدید را از طریق سیستم خود دریافت کنند. البته پانوس پانای به عنوان یکی از مدیران ارشد محصول مایکروسافت پیش‌تر از نرم‌افزار جدید پینت پرده برداشته بود و خبر طراحی مجدد و تغییرات زیاد این نرم‌افزار پیش‌تر به گوش کاربران رسیده بود.

paint1

مطابق اخبار منتشره، اظهارات مایکروسافت حاکی از آن است که بزرگ‌ترین تغییر اعمال شده در نسخه جدید نرم‌افزار پینت مربوط به نوار ابزار آن است. طراحی آیکون به‌روز شده، پالت رنگ گرد و ست جدیدی از منوی دراپ داون برای ابزاری نظیر قلم‌ها و فرمان‌های چرخاندن یا تغییر سایز نیز از قابلیت‌های این نوار ابزار جدید هستند. همچنین یک ابزار متن نویسی جدید نیز به این بخش افزوده شده است.

با این حال تغییرات به اینجا محدود نمی‌شوند و گفته شده است که در به‌روزرسانی‌های بعدی نرم‌افزار پینت، قابلیت هایی نظیر تم تاریک و یک بوم متمرکز و دیالوگ‌های به روز شده گنجانده شده است و این قابلیت‌ها روز به روز بر اساس نظرات ارائه شده توسط کاربران بهتر و بیشتر خواهند شد.
​​​​​​​

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *