تغییر کاربرد دکمه بیکسبی در گوشی‌های قدیمی

شماران سیستم –  شرکت سامسونگ قصد دارد که دکمه مخصوص دستیار هوشمند بیکسبی را در گوشی‌های قدیمی خود قرار دهد.

 

 

یکی از چیزهایی که برخی از دارندگان گوشی سامسونگ را خشمگین کرد این بود شرکت سامسونگ تصمیم گرفت دکمه سخت افزاری مخصوص بیکسبی را به گوشی‌های خود اضافه کند که این دکمه می‌تواند دستیار هوشمند سامسونگ، را اجرا کند.
در ابتدا مشخص شد که کاربران می‌توانند کاربرد این دکمه را تغییر دهند ولی پس از مدتی، سامسونگ این قابلیت را متوقف کرد.
به گزارش شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، با راه‌اندازی سامسونگ گلکسی اس10، مشخص شد که سامسونگ نظر خود را تغییر داده است و تصمیم دارد برای کاربران این امکان را فراهم کند که بتوانند کاربرد این دکمه را تغییر دهند.
سوالی که برای بسیاری از کاربران گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ پیش آمده، این است که آیا این غول عرصه گوشی‌های هوشمند، سیاست مذکور خود را برای گوشی‌های قبلی هم پیاده خواهد کرد؟ 
خبر خوب این است که شرکت سامسونگ تأیید کرده است که گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ که دارای دکمه بیکسبی هستند هم می‌توانند کاربرد این دکمه را تغییر دهند.
شرکت سامسونگ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «امکان سفارشی‌سازی کلید بیکسبی، برای کاربران گلکسی اس10 فراهم شده است و به زودی از طریق به روزرسانی نرم افزاری روی گوشی‌های پرچمدار قبلی که از سیستم عامل اندروید پای استفاده می‌کنند نیز فعال خواهد شد.

 

 

گفتنی است هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه این به روزرسانی برای گوشی‌های قدیمی‌تر سامسونگ نشده است.
توجه داشته باشید که هیچ کاربری نمی‌تواند بیکسبی را به صورت کامل از روی این دکمه، غیرفعال کند. شما این امکان را خواهید داشت که گزینه یک فشار یا دو فشار را برای تغییر وضعیت بیکسبی انتخاب کنید. این جمله بدین معناست که اگر یک فشار مخصوص بیکسبی باشد، می‌توانید آن را به دو فشار تبدیل کنید و برای یک فشار، برنامه دیگری را جایگزین کنید
یکی از اهداف اصلی سامسونگ از عرضه بیکسبی روی گوشی‌های هوشمند این است که کاربران با کاربردهای آن آشنا شوند و بتوانند از آن استفاده کنند.
​​​​​​​بیکسبی به عنوان دستیار هوشمند سامسونگ، به نوعی رقیب گوگل اسیستنت و سیری محسوب می‌شوند و از آنجا که این دو دستیار هوشمند در گوشی‌ها حضور دارند، لازم است که بیکسبی هم در عرصه رقابت باقی بماند.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *