تیم کوک: فعالیت‌های اپل از سازمان CIA هم محرمانه‌تر است

شماران سیستم – کوک توضیح داد پروژه‌هایی که در شرکت او دنبال می‌شود، از عملیات‌های سازمانCIA هم محرمانه‌تر است.

«تیم کوک» مدیرعامل اپل در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد پروژه‌ها و فعالیت‌های شرکت او از عملیات‌هایی که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) دنبال می‌کند هم محرمانه‌تر است.

به گزارش شماران سیستم به نقل از اینکوئیرر، کوک این هفته در برنامه تلویزیونی «۶۰ دقیقه» حاضر شد و گفت‌وگویی را با «چارلی رز» مجری معروف این برنامه زنده انجام داد. 

«چارلی رز» با زیرکی از او در مورد پروژه تولید اتومبیل هوشمند در شرکت اپل پرسید و کوک پاسخ داد پروژه‌هایی که در این شرکت دنبال می‌شود، از عملیات‌های سازمان CIA هم محرمانه‌تر است و پیش از اعلام رسمی هیچ کس نمی‌تواند در مورد آنها خبری داشته باشد.

کوک در این برنامه زنده تلویزیونی گفت: «یکی از مهم‌ترین اتفاقات در مورد اپل این است که پروژه‌های محرمانه آن از سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا هم مخفیانه‌تر دنبال می‌شود.»
به هر حال او هیچ توضیحی نداد که اپل اتومبیل هوشمند تولید می‌کند یا خیر. ولی به این موضوع اشاره کرد که اپل همواره به دنبال راه‌های جدید برای توسعه محصولات است و نگاه رو به جلو دارد.

او توضیح داد: «زمانی که ما یک محصول را معرفی می‌کنیم، از مدت‌ها قبل طراحی و تولید مدل بعدی آن را هم آغاز کرده‌ایم و حتی در برخی مواقع دو مدل بعد از آن هم طراحی شده است. بله؛ ما همواره به آنچه که می‌توانیم انجام دهیم فکر می‌کنیم.»

ابتدای امسال برخی شایعات منتشر شد که نشان می‌دهد شرکت اپل پروژه جدیدی را برای تولید اتومبیل در دست دارد و روزنامه وال استریت ژورنال در این زمینه توضیح داد اپل با برخی خودروسازان بزرگ در این زمینه مذاکره کرده است.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *