...

ثبت اختراع نمایشگر تاشو توسط مایکروسافت

شماران سیستم – اطلاعات منتشر شده از مرکز ثبت اختراعات آمریکا و تصاویر فاش شده جدید مایکروسافت نشان از اقدامات پیاپی این کمپانی در جهت ساخت دستگاه هوشمند باقابلیت تا شدن دارد.

اطلاعات منتشر شده از مرکز ثبت اختراعات آمریکا و تصاویر فاش شده جدید مایکروسافت نشان از اقدامات پیاپی این کمپانی در جهت ساخت دستگاه هوشمند باقابلیت تا شدن دارد.

به گزارش رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی ubergizmo، شایعات مطرح‌شده حاکی از آن هستند که کمپانی سامسونگ به‌زودی و در سال 2018 میلادی از تلفن همراه تاشوی خود رونمایی خواهد کرد.
با این‌ وجود به نظر می‌رسد که شرکت سامسونگ در این زمینه انحصارگر نیست و مایکروسافت نیز اقدامات جدی‌ای را در قبال دستگاه‌های تاشو آغاز کرده است.

بنظر کارشناسان، ثبت اختراع جدید فاش شده از مایکروسافت به‌نوعی تائید کننده این امر است و در آن این کمپانی به ارائه ایده خود در رابطه با ساخت این دستگاه‌ها پرداخته است.

آنچه دستگاه تاشوی مایکروسافت را از سایر رقبای خود جدا می‌کند، موقعیت قرارگیری لولای صفحه‌ نمایش آن است که به‌گونه‌ای خواهد بود که هیچگونه برآمدگی را در بر روی بدنه پشتی دستگاه ایجاد نکند.

همچنین این دستگاه به‌صورت 360 درجه نیز قابل‌استفاده است و کاربر در این حالت برای استفاده از هر دو صفحه‌ نمایش دستگاه مجبور بر برگرداندن دائمی آن خواهد بود.

لازم به ذکر است که تبلت یا تلفن همراه هوشمند ساخته‌ شده بر اساس این ثبت اختراع در حال کتابی و بازشده به‌صورت 90 درجه به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که صفحه‌ نمایش آن کاملاً یکسان و یکپارچه دیده می‌شود و هیچگونه بریدگی‌ در وسط آن دیده نخواهد شد.
 

 
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.