جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل

شماران سیستم –  جزئیات به‌روزرسانی iOS 13 شرکت اپل که قرار است به زودی به بازار عرضه شود، منتشر شد. گزارش‌ها نشان می‌دهد که این نسخه به صورت رسمی در ماه ژوئن عرضه خواهد شد.

 

ios13ios13iphone

 

شرکت اپل پیش‌بینی کرده است که در ماه ژوئن به طور رسمی از نسخه جدید پلتفرم iOS ، سیستم عامل گوشی‌های آیفون، رونمایی خواهد کرد.

این به‌روزرسانی، عنوانiOS 13 را به خود اختصاص داده است و اکنون به لطف اطلاعاتی که منتشر شده است و منابع آگاهی همچون بلومبرگ که از این اطلاعات کاملاً آگاه هستند، می‌توان تا حدودی به خصوصیات این سیستم عامل جدید پی برد.
به گزارش شماران سیستم به نقل از اوبرگیزمو، وقتی با دقت به 12iOS می‌نگریم، می‌بینیم که تمرکز شرکت اپل در آن نسخه روی بهبود کیفیت و ساختار کلی iOS بوده است.دلیل این تمرکز هم انتقادات فراوانی بود که به خاطر نسخه 11 iOS به شرکت اپل شد.

این شرکت با توجه به آن انتقادات، به این نتیجه رسید که بهتر است روی کیفیت سیستم عامل خود کار کند تا بتواند رضایت کاربران خود را فراهم کند
تحلیلگران و کارشناسان انتظار دارند که تغییراتی درiOS 13 مشاهده شود و این نسخه بتواند کاربران خود شگفت‌زده کند. منابع آگاه اعلام کردند که در ورژن جدید این سیستم عامل حالت تاریک (همان حالتی که گوگل به اندرویدQ اضافه کرد) به چشم می‌خورد.

 

iphoneios13

 

قرار است که درiOS 13، ویجت‌ها مجدداً طراحی شوند، انیمیشن‌های جدیدی در این نسخه دیده شود و کم بودن سرعت آیفون‌ها و آی‌پدهای قدیمی در این نسخه جبران شود.
در این بین گزارش دیگری توجه کارشناسان را جلب کرد. در این گزارش آمده است که این نخستین باری است که صفحه کلیدiOS به‌روزرسانی می‌شود.
شایعات دیگری مبنی بر اضافه شدن قابلیتی شبیه به سوایپ کردن‌ بهiOS 13 شنیده می‌شود. به این معنی که کاربران دیگر مجبور نیستند روی کلیدهای خاص بزنند، بلکه می‌توانند با سوایپ کردن در صفحه کلید کار خود را سریع‌تر انجام دهید.
منظور از سوایپ کردن، کشیدن انگشت از چپ به راست یا برعکس است.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *