دردسرهای جدید اپل در چین

شماران سیستم – شرکت اپل برای بار دیگر در کشور چین به دادگاه فراخوانده شده است و این بار باید درباره استفاده از محتوای استریم آنلاین پاسخگوی شکایت یک مرکز تهیه فیلم باشد.

شرکت اپل برای بار دیگر در کشور چین به دادگاه فراخوانده شده است و این بار باید درباره استفاده از محتوای استریم آنلاین پاسخگوی شکایت یک مرکز تهیه فیلم باشد.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی cnet، اپل به‌تازگی در حال بهبود جایگاه خود در بازار نوظهور چین است ولی هرچقدر که حضور این شرکت در این بازار افزایش پیدا می‌کند مشکلات و درگیری‌های حقوقی نیز به همین نسبت بیشتر خواهند شد.

به‌تازگی یک شرکت ارائه دهنده شبکه‌های ماهواره‌ای در کشور چین اپل را به دادگاه فراخوانده است و معتقد است که اپل با سوءاستفاده از حقوق آنلاین مالکیت محتوای این شرکت موجب ایجاد خسارت برای این کمپانی چینی شده است.
این شرکت چینی به‌تازگی با ارائه شکایت خود به دادگاه اعلام کرده است که قصد دارد خسارتی بسیار سنگین را از اپل بگیرد زیرا بخش فیلم‌های آیتیونز از محتوای تحت مالکیت این شرکت در بازار چین استفاده کرده‌اند.

البته این شکایت تنها گریبان گیر اپل نبوده است بلکه شرکت heyi که به‌عنوان شریک شرکت یوکو (شاکی ماجرا) نیز باید به همراه اپل پاسخگوی دلایل نقض این موضوع باشد.

حال باید منتظر ماند تا دید شرکت اپل که به‌تازگی سرمایه‌ای یک میلیارد دلاری را در بازار چین به کار بسته است، چگونه با این بحران جدید کنار خواهد آمد.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *