...

دو آیفون جدید با نمایشگر منحنی از راه می‌رسند

دو آیفون جدید با نمایشگر منحنی از راه می‌رسند

این نمایشگرها به گونه‌ای طراحی شده که از سمت راست به چپ گوشی و تا لبه آن ادامه دارد و بر این اساس، متفاوت با Galaxy Roundسامسونگ و G Flex ال‌جی به دست کاربران جهانی می‌رسد.

 

 

این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، شرکت اپل در حال ساخت مدل‌های جدیدی از گوشی هوشمند آیفون است که برخلاف محصولات امروزی همراه با نمایشگر منحنی به دست کاربران می‌رسد.
به گزارش شماران سیستم، شرکت اپل قصد دارد طی نیمه دوم سال ۲۰۱۴ میلادی دو مدل جدید از گوشی هوشمند آیفون روانه بازار کند که هر دوی آنها به نمایشگر منحنی مجهز شده‌اند.
انحنای این نمایشگرها به گونه‌ای طراحی شده که از سمت راست به چپ گوشی و تا لبه آن ادامه دارد و بر این اساس، متفاوت با Galaxy Round سامسونگ و G Flex ال‌جی به دست کاربران جهانی می‌رسد.
این نمایشگرها همچنین به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابلیت پشتیبانی از طیف گسترده‌تر فشارهای وارده را دارند و به همین خاطر می‌توانند عکس‌العمل‌های بهتری در مقابل لمس صفحه بیرونی نشان دهند.
منابع آگاه نزدیک به فعالیت‌های داخلی اپل اعلام کردند که دو آیفون جدید با نمایشگرهای لمسی ۴.۷ و ۵.۵ اینچ وارد بازار می‌شوند و از این رو می‌توان مدل بزرگ‌تر را نخستین فبلت(Phablet) تولید شده در شرکت اپل دانست.
شرکت اپل همچنین قصد دارد نسل جدید حسگرهای لمسی را برای نمایشگرهای منحنی خود به کار گیرد و در آن امکان شناسایی انواع فشارهای وارده به نمایشگر را فراهم آورد.
همچنین گفته شده است که شرکت اپل برای این دو گوشی هوشمند مانند مدل‌های قبلی کلید Home را به کار می‌گیرد که البته این کلید در آیفون‌های جدید به صورت لمسی طراحی شده و فضای کوچک‌تری را به خود اختصاص داده است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

پانزده − 13 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.