رشد 6 درصدی بازار جهانی ابزارهای امنیتی در فصل دوم 2013

رشد 6 درصدیبازارجهانیابزارهایامنیتیدرفصلدوم 2013

درآمد مراکز تولید کننده ابزارهای امنیتی در فصل دوم سال 2013 میلادی با رشد 6.1 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل 2.1 میلیارد دلار محاسبه شد.

 

نتایج حاصل از یک مطالعه جدید نشان داد که طی فصل دوم سال جاری میلادی بازار جهانی ابزارهای امنیت سایبری و رایانه‌ای رشد قابل ملاحظه‌ای نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

به گزارش شماران سیستم، مرکز تحقیقاتی IDC بر پایه مطالعه جدید خود توضیح داد که درآمد کارخانه‌های تولیدکننده ابزارها و لوازم امنیتی در سه ماه دوم سال ۲۰۱۳ میلادی رشد چشمگیری داشته و در مقابل از صادرات جهانی ابزارهای امنیتی در این دوره زمانی کاسته شده است.

درآمد مراکز تولیدکننده ابزارهای امنیتی در فصل دوم سال ۲۰۱۳ میلادی با رشد ۶.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲.۱ میلیارد دلار محاسبه شد و در مقابل، عرضه جهانی ابزارهای امنیتی با کاهش ۱.۵ درصدی به ۴۸۳ هزار و ۳۵۴ ابزار امنیتی رسید.

ابزارهای چندگانه و چندکاربردی هم در این دوره زمانی سه ماهه با کاهش عرضه مواجه شدند و در نهایت، شرکت‌های تولیدکننده این ابزارها با وجود افزایش درآمدهای خود مشکلات بیشتری را برای ادامه حضور در بازار جهانی پیش‌روی خود دیدند.

در این فصل کانادا بیشترین رشد را در فروش ابزارهای امنیتی در سراسر جهان داشت و میزان عرضه ابزارهای امنیت اینترنتی و رایانه‌ای در آن نسبت به سال قبل ۱۷.۶ درصد رشد کرد.

منطقه آسیا/پسیفیک نیز با رشد ۹.۹ درصدی در رتبه دوم این لیست قرار گرفت و آمریکا با رشد ۸.۷ درصدی رتبه سوم را از آن خود کرد.
این سه کشور در مجموع ۴۱ درصد از درآمد بازار جهانی ابزارهای امنیتی را از آن خود کردند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *