رهبر مسیحیان جهان: خوشحالی دانلودشدنی نیست

شماران سیستم –

رهبر مسیحیان جهان به‌تازگی در اظهار نظر جدیدی در زمینه فناوری نوجوانان را خطاب قرار داده و گفته است که شادی و خوشحال بودن چیزی نیست که بتوان آنرا دانلود کرد.

رهبر مسیحیان جهان به‌تازگی در اظهارنظر جدیدی در زمینه فناوری نوجوانان را خطاب قرار داده و گفته است که شادی و خوشحال بودن چیزی نیست که بتوان آن را دانلود کرد.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، رهبر مسیحیان جهان علیرغم سابقه عجیب خود (چند دهه دوری از فناوری) گاه‌وبیگاه اظهارنظرهای بسیار عجیب و جالبی درباره حضور مجازی انسان‌ها در دنیای فناوری ارائه می‌کند.

در آخرین نمونه از این اظهارنظرها شاهد این هستیم که پاپ خطاب به جوانان و نوجوانان یادآور می‌شود که زندگی در دنیای فیزیکی از ارزش بالاتری نسبت به زندگی در دنیای مجازی برخوردار است.
پاپ خطاب به این افراد جمله جالبی را بیان می‌کند و می‌گوید که آنها باید بدانند خوشبختی را نمی‌توان از اینترنت دانلود کرد و شادی شما قابل قیمت‌گذاری نیست.

پاپ در سخنان خود گفت: «همیشه اطمینان حاصل کنید که به‌جایی بروید که در آن بتوانید به شبکه دسترسی داشته باشید و بهترین شبکه‌ها را می‌توان خانواده، اهالی محله و مدرسه دانست.»

این سخنان در نوع خود بسیار جالب و الهام‌بخش هستند ولی وقتی کسی که ۹ میلیون پیرو در شبکه توئیتر دارد اقدام به گفتن آن می‌کند شاید درک کردن معنی آن اندکی دشوارتر به نظر برسد. با این حال ماهیت این گفته‌ها را می‌توان بسیار مفید ارزیابی نمود.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *