ساخت وب‌سایت جدید اختصاصی برای پرسش و پاسخ توسط مایکروسافت

شماران سیستم – زمانی که مایکروسافت اعلام کرد که چاپ مجله MSDN را متوقف خواهد کرد بسیاری از افراد در رابطه با آینده فروم های MSDN و TechNet این کمپانی نیز ابراز نگرانی کردند ولی این کمپانی وب‌سایت یاد شده را به‌ عنوان راهی برای دریافت پاسخ‌های مرتبط و به‌موقع به مشکلات فنی شما از طریق جامعه‌ای از متخصصان و مهندسان مایکروسافت معرفی می‌کند.

 

 

گزارش‌ها حاکی از آن است که مایکروسافت قصد دارد تا پایگاه‌های داده فروم‌های TechNet و MSDN را به وب‌سایتی جدید به نام Microsoft Q&A منتقل کند.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، زمانی که مایکروسافت اعلام کرد که چاپ مجله MSDN را متوقف خواهد کرد بسیاری از افراد در رابطه با آینده فروم های MSDN و Technet این کمپانی نیز  ابراز نگرانی کردند.

این دو فروم دربرگیرنده اطلاعاتی مفید در رابطه با محصولات مختلف این شرکت هستند به همین دلیل به‌ تازگی مشخص شده است که مایکروسافت در پی آن است تا این پایگاه‌های داده را به وب‌سایت جدیدی به نام Microsoft Q&A منتقل کند.

 

AZURECLOUD

 

 

این کمپانی، وب‌سایت یاد شده را به‌ عنوان راهی برای دریافت پاسخ‌های مرتبط و به‌موقع به مشکلات فنی شما از طریق جامعه‌ای از متخصصان و مهندسان مایکروسافت معرفی می‌کند.
البته این وب‌سایت برای دریافت پشتیبانی فنی به‌عنوان یک مشتری و مصرف‌کننده مایکروسافت مناسب نیست و مایکروسافت برای این کار منابع بهتری در نظر دارد، ولی این وب‌سایت تنها جایی که است که برای مثال مدیران فناوری اطلاعات می‌توانند در رابطه با Azure Cloud کمک‌هایی دریافت کنند.

البته اگر در گذشته با یکی از وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ کار کرده باشید، این وب‌سایت مایکروسافت برای شما آشنا خواهد بود.
زمانی که عبارتی را در نوار جست‌وجو تایپ می‌کنید، با پست‌هایی مواجه می‌شوید که افراد قبل از شما به سوال هایی که دارید پاسخ داده‌اند. علاوه بر این، می‌توانید با دریافت به‌روزرسانی‌ها، پست‌ها، برچسب‌ها و افراد خاصی را دنبال کنید.
همچنین می‌توانید با پاسخ دادن به سؤالات امتیاز کسب کرده و از نظر فنی به شهرت برسید.
در حال حاضر بخش اعظمی از موضوعات در دسترس به پلتفرم Azure Cloud این کمپانی مرتبط استشما همچنین می‌توانید در رابطه با پلتفرم Universal Windows و Partner Center API نیز اطلاعات کسب کنید.

مایکروسافت قصد دارد تا در طی ماه‌های آینده موضوعات بیشتری را به این وب‌سایت بیفزاید.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *