سامسونگ در سال 2015 گوشی خم‌شدنی می‌سازد

شماران سیستم – مرکز تولید نمایشگرهای سامسونگ اعلام کرد از پایان سال آتی میلادی می‌تواند ماهانه 30 تا 40 هزارنمایشگر تاشدنی تولید کند.

 

توسعه در حوزه نمایشگرهای انعطاف‌پذیر با سرعت کم دنبال می‌شود و هنوز اطمینان کامل برای ورود دستگاه‌های مجهز به این فناوری وجود ندارد. 

به گزارش شماران سیستم، نخستین گام در این زمینه ورود گوشی‌های G Flex ال‌جی و همچنین Galaxy Round و Note Edge سامسونگ با نمایشگر منحنی بود.

اما گام بعدی در این زمینه ارایه نمایشگرهایی است که می‌توان آنها را تا نیمه خم کرد و این طور که یکی از مدیران ارشد سامسونگ نوید داده است، گوشی‌های هوشمندی مبتنی بر این فناوری ساخته می‌شوند که کاربر حسب نیاز خود می‌تواند نمایشگر آن‌ها را خم کند.

مرکز تولید نمایشگرهای سامسونگ این روزها تلاش می‌کند چنین نمایشگرهایی را به تولید انبوه برساند و اعلام کرده است که از پایان سال آتی میلادی می‌تواند ماهانه ۳۰ تا ۴۰ هزار دستگاه از این نمایشگرها را تولید کند.

9391

از هم‌اکنون واضح است که هیچ یک از رقبای سامسونگ تا سال ۲۰۱۶ میلادی نمایشگر انعطاف‌پذیر وارد بازار نخواهند کرد و سامسونگ نیز تلاش می‌کند چنین محصولی را پیش از رقبا به دست کاربران جهانی برساند که البته بعید به‌نظر می‌رسد گوشی هوشمند سامسونگ با این قابلیت تا پیش از پایان ۲۰۱۵ عرضه شود.

هنوز طراحی و تکمیل این محصول به اتمام نرسیده است و البته سامسونگ اعلام کرده است طی سال ۲۰۱۵ میلادی مدل اولیه چنین گوشی‌هایی را به صورت محدود عرضه می‌کند و پیش‌بینی شده است این نمایشگر روی بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موبایلی سامسونگ عرضه شود.

 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *