سامسونگ و افزایش چشمگیر خرید آی‌سی از جنوب شرق آسیا

شماران سیستم – به نظر می‌رسد که سامسونگ برنامه‌هایی بزرگ را در سر دارد زیرا گزارش‌های اخیر نشان از آن دارند که این شرکت در زمینه تراشه‌ها و آی‌سی‌های کامپیوتری، به سراغ ارائه سفارش‌های بسیار بزرگی به شرکت‌های تایوانی رفته است.
 

به نظر می‌رسد که سامسونگ برنامه‌هایی بزرگ را در سر دارد، زیرا گزارش‌های اخیر نشان از آن دارند که این شرکت در زمینه تراشه‌ها و آی‌سی‌های کامپیوتری، به سراغ ارائه سفارش‌های بسیار بزرگی به شرکت‌های تایوانی رفته است.

 

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا برای تامین تراشه‌های مورد نیاز خود به سراغ بازار تایوان برود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این شرکت کره‌ای به‌تازگی حجم بالایی از سفارش را در رده‌های مختلف آی‌سی‌ها به شرکت‌های تایوانی ارائه کرده است.

این شرکت‌ها شامل نام‌هایی از جمله شرکت Egistec که یک غول تولید حسگر اثر انگشت است، شرکت Richwave که در زمینه کامپوننت‌های آر اف فعالیت دارد و کمپانی fabless است که این شرکت در زمینه تولید کنترل کننده‌های صفحه لمسی برای تلفن‌های همراه شناخته شده است.

شایان ذکر است که سامسونگ پیش‌ازاین نیز سفارش‌های خود را در این منطقه داشته و با شرکت Richtek همکاری می‌کرده است.
جالب است بدانید که Richtek از چندی پیش به یک زیرگروه شرکت مدیاتک بدل شده است و ادامه این همکاری به معنای همکاری مدیاتک و سامسونگ نیز خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که این افزایش سفارش‌ها مربوط به عرضه محصولی جدید خواهد بود یا این‌که سامسونگ برنامه استفاده از این محصولات در گلکسی اس 9 را در سر دارد.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *