سونی دوربین حرفه‌ای باحسگر 36 مگاپیکسلی عرضه می‌کند

سونی دوربین حرفه‌ای باحسگر 36 مگاپیکسلی عرضه می‌کند

این دوربین دیجیتالی پیشرفته که امکانات قابل ملاحظه‌ای را در خود جا داده است، شامل حسگر 36 مگاپیکسلی می‌شود و فیلترهای هوشمند فراوانی درآن به کار رفته است.

 

 

منابع آگاه تصاویر جدیدی منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد شرکت سونی دوربین دیجیتالی جدید خود موسوم به A۷را به زودی روانه بازار می‌کند.

به گزارش شماران سیستم، این تصاویر که شایعات قبلی را در این زمینه تایید می‌کنند، نشان می‌دهند که دوربین یاد شده با لنز ۳۵ میلیمتری f/۲.۸از سری لنزهای Zeiss به دست کاربران جهانی می‌رسد و در عین حال برای آن زوم استاندارد ۲۸-۷۰ میلیمتری از نوع f/۳.۵-۵.۶در نظر گرفته شده است.

این دوربین دیجیتالی پیشرفته که امکانات قابل ملاحظه‌ای را در خود جا داده است، شامل حسگر ۳۶ مگاپیکسلی می‌شود و به واسطه فیلترهای هوشمندی که در آن به کار رفته است، می‌توان این محصول را شبیه به دوربین دیجیتالی Nikon D۸۰۰E دانست.

منابع آگاه اعلام کرده اند که شرکت سونی برای عرضه رسمی این محصول مراسمی را در تاریخ ۱۶ اکتبر در کشور ژاپن برگزار می‌کند و طی آن دوربین یاد را در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.

به گفته کارشناسان، یکی از نقاط قابل توجه این دوربین نسبت به محصولات مشابهی که در بازار فروخته می‌شود قیمت آن است که گفته می‌شود این دوربین دیجیتالی ارزان‌تر از تمامی مدل‌های مشابه فروخته خواهد شد.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *