شکایت متقابل سامسونگ از هواوی

شماران سیستم – پس از شکایت شرکت هواوی از سامسونگ به علت نقض قوانین ثبت اختراع شاهد این هستیم که شرکت سامسونگنیز در اقدامی متقابل پرونده‌ای مشابه را به دادگاه برده است و از شرکت هواوی به دلیلی مشابه شکایت کرده است.

پس از شکایت شرکت هواوی از سامسونگ به علت نقض قوانین ثبت اختراع شاهد این هستیم که شرکت سامسونگ نیز در اقدامی متقابل پرونده‌ای مشابه را به دادگاه برده است و از شرکت هواوی به دلیلی مشابه شکایت کرده است.

به گزارش شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، ظاهرا شرکت‌هایی مانند اپل و سامسونگ، نیمی از زمان خود را به رسیدگی به تولیدات و نیمه دیگر آن را به حضور در دادگاه اختصاص می‌دهند.

در همین راستا و در جدیدترین نمونه از شکایت‌های صورت گرفته از شرکت سامسونگ، شاهد این بوده‌ایم که هواوی سامسونگ را به استفاده از اختراع‌های این شرکت متهم کرده است.
حال مسئولان سامسونگ نیز به‌سرعت نسبت به این موضوع عکس‌العمل نشان داده و اقدام به ارائه شکایتی مشابه از این شرکت چینی کرده‌اند.

جالب است که هر دو شکایت یاد شده به یک شکل عمل می‌کنند و شرکت مقابل را به استفاده غیرمجاز از اختراعات مربوط به شبکه 4G متهم می‌سازند.

شایان‌ ذکر است که سخنگوی سامسونگ از ارائه اطلاعات تکمیلی دراین‌باره خودداری کرده و تنها اعلام کرده است که دو شرکت در تلاش هستند تا این مسئله را خارج از دادگاه حل‌ و فصل کنند.
 

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *